Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért képtelenek méltósággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képtelenek méltósággal kezelni ezt a nők? Valóban nem általános, de miért lennék "beteges" emiatt?

Figyelt kérdés

Őszintén kíváncsi vagyok rá, hogy egy nőnek mi a véleménye erről, ha nőként te ebben a szituációban találnád magad akkor hogyan reagálnál?



6 éve annak hogy Budapestre költöztem, korábban sokat csajoztam, egyszerűen hajtott a vérem, viszont az otthoni közeg miatt sosem akartam hazavinni lányt.. így csak akkor történt valami ha az adott lányt hazakísérhettem..


Mióta Pesten vagyok a habitusom mit sem változott, a különbség annyi, hogy egyedül élek, tehát szabad a pálya.. kb havonta egy nőt sikerül felhoznom lakásra. Azonban itt jön az amiért kiírtam magát a kérdést. Ugyanis nem feltétlen a szex izgat.


6 év alatt több tucat nő járt már nálam, és eddig 3 azaz három nővel feküdtem le, szexuális kapcsolatom igaz volt mindegyik nővel akit felhoztam, de ez, három kivételével csak és kizárólag orális szexet jelentett.

A három nőt kivéve minden lánynál annyi történt, hogy kézzel/ujjal izgattam őket, szájjal pedig csókokkal árasztottam el testüket, comb, has, mell, láb, hát, nyak.. de pl nyalni csak azt a három nőt nyaltam ki akikkel le is feküdtem. Az "én részem" után persze jönnek ők, és az orál még mehet a részükről is (két kivétellel minden lány le is szopott) viszont a szopást követő élvezés után a libidóm jelentősen lecsökken, és úgy gondolom félig ezért, félig pedig azért mert előre sem tervezem, hogy behatolás is legyen, befejezettnek vélem az aktust, és megkérem a nőt, hogy öltözzön fel, és váljanak el útjaink mert egyszerűen nem szeretnék többet tőle.

Ténylegesen csak három nő volt akikkel kívántam is a folytatást.. a többi lánytól valóban nem is akartam többet.


Alapvetően úgy gondolom hogy fair vagyok, hiszen én is teszek a lányokért, és ők is kielégülnek, én is megkapom a magamét, tehát kvittek vagyunk. Ennek ellenére többször előfordult már, hogy amikor közöltem a lánnyal, hogy öltözzön, akkor nem tudta hová tenni az egészet, és vérig volt sértődve, majd elmondott mindenféle szemétnek, és kvázi megalázónak kiáltotta ki azt ami történt.. nem igazán értem, hogy miért csinálja ezt több lány is, amikor tényleg mindkettőnk el is élvezett.. tehát nem csak az van, hogy leszopatom és kidobom mint valami fizetős prostituáltat..


Tudom ez az egész nem mindennapos dolog, de ha egyszerűen nem akarok az orális szexen mást azt viszont viszonozom is akkor ezen miért kell megsértődniük?


Gondoltam elmegyek szexuálpszichológushoz is, bár azt önmagában tudom, hogy miért nem vágyom többre a nők jelentős részével, és azt is tudom, hogy nem fix kapcsolatot keresek, ugyanis nem tudom megállni, hogyha egy nő bejön akkor annak ne kezdjek el udvarolni.



2018. júl. 15. 12:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
98%
Beleképzeltem magam. Nem beteges,de akkor legalább közöld előre,mert nem ez a megszokott.
2018. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
87%
És mondd, TE miért nem tudod elfogadni, hogy amit csinálsz, az a nők számára megalázó?
2018. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
96%
Közölted velük előre, hogy te csak orált szeretnél? Attól, hogy ez neked elég még más vágyhat "rendes" szexre, akkor is, ha viszonoztad az orált. A legtöbb férfi sem repesne az örömtől, ha felmennének egy nőhöz és az előjáték után közölné velük, hogy ő csak ennyit szeretett volna, lehet öltözni és takarodni.
2018. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
81%
A nemi identitásoddal is tisztába kéne jönnöd szerintem.
2018. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:

Pontosan azt szeretném megérteni, hogy mitől megalázó ez egy nőnek?! A miértre vagyok kíváncsi.


Azért nem fogadom el, hogy megalázó, mert nem áll szándékomban megalázni ezzel a nőt.


Amúgy meg.. ez az előre tisztázzuk le.. Kérlek! :D Ez mennyire nevetséges már?! És egyébként teljesen illúzióromboló is.

2018. júl. 15. 13:02
 6/72 anonim ***** válasza:
90%

Ők szexért mennek fel, de csak orált kapnak. Legalább odafelé úton mondd el nekik, hogy szex nem lesz, csak előjáték. Legalább lesz idejük lelépni, ha nekik rendes szex kell.


Ahogy valaki más is írta, valószínűleg a férfinak is megalázó lenne, ha szexért megy fel egy lányhoz, és szopás után kitessékelik az ajtón. (Mondjuk ez elég merész, lenne pasi aki inkább megerőszakolja a lányt ilyen esetben, aztán persze a nő lenne a hibás, hogy hitegette meg minek kellett akkor felvinni.)

2018. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:

Ráadásul mi ez a legtöbb férfi sem örülne..?! Hogy jön ez ide? És miért általánosítasz?


4, Mire gondolsz, fejtsd ki bővebben. Férfi vagyok, és annak is érzem magam.

2018. júl. 15. 13:09
 8/72 A kérdező kommentje:

6, nem veszekedni szeretnék, de ezektől a hipotetikus.. "mi lenne ha" válaszoktól és azokból vélt következményektől valamint azokból levont hamis konklúzióktól a hajam égnek áll :D


"(Mondjuk ez elég merész, lenne pasi aki inkább megerőszakolja a lányt ilyen esetben, aztán persze a nő lenne a hibás, hogy hitegette meg minek kellett akkor felvinni.)" Ne haragudj, de ez nonszensz.

2018. júl. 15. 13:12
 9/72 anonim ***** válasza:
87%
Hat de leirta a kerdezo hogy a legtobb lanyt meg ki se nyalta! Csak azt a harmat akivel lefekudt. A tobbit megujjazta csak, de azert a szooas jolesett gondolom... nemtudom nekem ez meg mindig olyan egyoldaluan hangzik. Fura lenne nekem ha akcio kozben (mert nekem egy oralis szex utan meg jonne mas...) kozli a csavo h oltozzek es menjek... igenis ezt kb ugyelimeg egy no h csak a szopasra kellett.
2018. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
79%
Mi lenne ha rényleg őszinte lennél ezekkel a lányokkal? Nyilván nincs ráírva a homlokodra, hogy csak orálozni akarsz. A magam részéről azért tartanám megalázónak, mert ha szexet akarok, akkor ne zavarjon már el egy szopás után.
2018. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!