Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a barátnőtök meghízna 3-4kg-t?

Figyelt kérdés
Én híztam meg,a barátom örül neki,pedig én pocsékul érzem magam,és fogyni szeretnék,de mindig megsértődik,ha nem eszek vele...

2018. szept. 13. 15:41
 1/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
90%
Ha 3-4 kg zavar téged, akkor ott nem 3-4 kg-ról van szó.
2018. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén szólva 3-4 kg hízás-fogyás nekem fel se tűnik, se magamon, se máson.

Ennyire extrém alacsony vagy, hogy ennyi nem tud eloszlani? Vagy testképzavarod van?

2018. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez eddig meg se fordult a fejembe:) lehet van benne valami
2018. szept. 13. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
3-4 kg meg sem látszik valakin. Itt inkább 30 kg az a 3, nem? 🤣 6-7 kg sem zavarna, leszexualizálnám róla. 😁
2018. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen pofátlan genetikával megáldott emberek. Én is ilyen vagyok: 172 centimhez 70-75 kg. Ami tök jó, mert egyáltalán nem vagyok még csak jó húsban sem, mielőtt valaki jön piszkálni, versenysportolok, s-es cuccokat hordok, de ha erre feljön pár kg, az máris látszik, ráadásul én ha hízok, rögtön fenékre. Brrr.
2018. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Az én párom sem szerette, ha nem ettem vele. Meg mindig etetni akart. Ők ezt nem értik, férfi genetikájuk van. :D Vagy fene tudja, hogy nevezzem. Akármennyit evett, rajta soha nem látszott semmi. Nem is tudom, hová fért bele. :) De legalább anyukám örült. Volt kit tömni.
2018. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan indulva?

Ha 50-ről, örülnék neki.

Ha 60-ról, semmi gond.

Ha 70-ről, kezdenék aggódni.

Ha 80-ról, na arról szó se lehet!

Végén már nagyobb lenne nálam...

2018. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Mi férfiak ennyit észre se veszünk. Ő sem lát különbséget, csak azért mondja, hogy örül neki, hogy örülj.
2018. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Annyi még belefér.
2018. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!