Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a tinder, badoo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a tinder, badoo társkeresőkkel?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a korotokat is írjátok le.
2018. szept. 13. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Tinderen kb. 3 havonta volt egy matchem, az is általában véletlenül. Összesen 2 randim volt onnan, egyiknek sem lett folytatása, mert nem találtak elég jóképűnek élőben a lányok. Láttam már lányt tinderezni, kb. 1 másodpercet töltött egy profilon, és profilkép alapján kb. 50 férfi közül egyet húzott jobbra. Valószínűleg a többség így csinálja.

Badoon siralmas a felhozatal, én ott még értelmes nőt nem találtam.

32/F

2018. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Nőként nekem rengeteg matchem volt tinderen egyfolytában, sokan is írtak rám.

Egy teljesen normális komoly szándékú kapcsolatom lett is onnan, 3-4 hónapig húztuk, de végülis nem passzolt hozzám.


Azonban ha komoly kapcsolatot keresel, és nő vagy, nem nagyon ajánlom. Rengetegen fognak rád írni, mégis ebből kb 2 ember lesz nagyritkán aki tényleg normális kapcsolatot keres a férfiak közül. Igazából időpazarlás.


Ha nem azt, akkor valószínűleg nőként előnyös a tündér használata. Tapasztalatot azonban nem tudok mondani.


Férfi szemszögből szintén nem tudom, csak amiket olvasok, hogy sok a panasz arra hogy matchük sincs, és senki se ír vissza.

2018. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tinder* elírtam.
2018. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Badoo végéről hagyd le a két "o"-t, fordítsd magyarra, ami megmaradt és megkapod a választ :D
2018. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!