Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok hogyha egy pasi aki udvarol neked. Próbál veled össze jönni egyszer csak össze fekszik anyáddal?

Figyelt kérdés
Én még mindig kissé sokkos állapotban vagyok. Ti mondanátok neki valamit ezek után?? Én legszivesebben tiltanám. Így elég esélytelen hogy valaha is megpróbáljuk.
2018. szept. 14. 07:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lol
2018. szept. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Beteg elme az aki egy ilyen kamut kitalál.
2018. szept. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2. Ilyen kamut? lehet, hogy maga a kérdés kamu, de bizony előfordult már nem egyszer az emberiség történetében.
2018. szept. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

3 Értelmes egészséges lelkű ember még csak nem is gondol ilyenre. Csak egy elfuserfált perverz agyú, beteg elme.


Létezik ilyen, szexuális aberráció..

2018. szept. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu??? Régóta ismerem a pasit, sokat beszélgettünk. Azt mondta engem nagyon el tudna képzelni maga mellé, és valamelyik nap anyám a Facebookján játszik kérdezi ki ez az xy mondtam ki, be jelölte aztán láttam hogy beszéltek, tegnap pedig épp az erkélyen voltam amikor az autója megállt előttünk és beült az anyám. Amúgy szerintem korban is hozzám illene mert 8 évvel idősebb míg anyától 20 évvel fiatalabb. Válaszokat kérek nem vádat hogy ez kamu. Eszembe sem jutna ilyet kitalálni
2018. szept. 14. 07:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Tiltanám én is. Egyértelműen csak dugni akart, mindegy, hogy kit.

Biztos, hogy fűz màsokat is, csak arról nem szereztél tudomást.

Anyud tudja, hogy bejön neked?

2018. szept. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudja nem is mondtam neki ezek után még tényleg fölösleges. Mondjuk anyám volt rámenős vele. Már pár napja akartak találkozni de a pasi nem ment el anyám hiába várt rá aztán hiába kosarazta ki még is találkozni akart vele.
2018. szept. 14. 07:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyelmeztném anyukámat, hogy a pasija valószínűleg homokos, de minimum biszex.
2018. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
??
2018. szept. 14. 10:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen beteg anyukat, szóval én hiszek neked és mindkettőt kerulnem
2018. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!