Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a rossz ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a rossz ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm összejött az exemmel akivel alig 1 éve vagyunk külön. Az exemmel utána kialakult köztünk egy baráti viszony, sokat találkoztunk, 2 hónapja még beszélgettünk is róla hogy megpróbálnánk újra mert olyan jól kijöttünk egymással, de ebből nem lett semmi mert megismertem valakit. Erre nemrég közölte velem a barátnőm hogy ők együtt vannak. Azóta mindkettővel érezhetően elromlott a kapcsolatom, mert a nap 24 órájában együtt vannak és szóvá tettem a barátnőmnek hogy nem elég hogy a hátam mögött ilyen alattomos módon összejött az exemmel, most még hanyagolja is a barátságunk. Azt vágta hozzám hogy féltékeny vagyok és ha nem tudom elfogadni a kapcsolatukat nincs értelme a barátságunknak. Erre én elköszöntem tőle. Szerintetek kinek volt igaza ebben a dologban?
2018. szept. 14. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ez szerintem akkora kamu mint a ház:D
2018. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
A barátnődnek vol tigaza. Egy éve véget rét a kapcsolatod azzal a sráccal, nem kéne hisztizned.
2018. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem miért az ex miért számít tiltólistásnak. Amúgy ezt így nehéz megítélni, te nyilván úgy állítod be hogy a másik csaj a hibás és neked az a bajod hogy hanyagolnak, a sztori másik fele meg lehet hogy tényleg féltékeny vagy, fúrod őket, látvanyosan ellenzed a kapcsolatukat és azért kerül. Ezt így mi úgyse tudjuk megállapítani.
2018. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
*nem értem az ex miért tiltólistás
2018. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 Nem tudom ezen mi tűnik olyan varázslatosnak hogy azt állítod kamu.

És nem forgattam ki a történetet, pont az a rész érdekel a legkevésbé az egészben hogy együtt vannak. (Plot twist: azért lett vége az exemmel a kapcsolatnak mert megcsaltam). Ahogy írtam, azért nem jöttünk össze újra mert ÉN megismertem valakit, akivel azóta is együtt vagyok. De azért örülök hogy megértette mindenki miről beszélek, ja nem..

2018. szept. 14. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Azon hisztizel, hogy összejöttek. Igen, itt te vagy a rossz.
2018. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te se fogtad fel amit én írtam, ne hisztizz. Nem tudjuk megmondani ki a rossz a helyzetben ha nem ismerjük mindkét fél részéről a történetet. Nyilván úgy van leírva hogy te aztán abszolút nem vagy féltékény csak a szemét barátnőd hanyagol, elég egyértelműen csak azt vártad hogy itt megerősítenek hogy a másik csaj a rossz.


Pesze, nem érdekel hogy együtt vannak, de a kérdés alatt is leírtad hogy mikor összeveszetek a fejéhez vágtad hogy alattomosan összejött az exeddel. Ha nem zavarna nem tetted volna szóvá vita alatt. De akkor hogy megnyugodj, szerintem a másik csajnak volt igaza.

2018. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Alattomos alatt azt értettem hogy legjobb barátnők vagyunk, a legjelentéktelenebb dolgokat is megosztjuk egymással de ő basz.tt szólni hogy az exemet szopja. 🤪

De látom hiába magyaráz nektek az ember.

2018. szept. 15. 01:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Mégiscsak féltékenység van a dolgok mögött.
2018. szept. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem szólt mert tudta hogy egy hisztis pitsa vagy aki kiakadna, mint ahogy itt is teszed?
2018. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!