Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan veletek, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan veletek, aki nem akarta felfogni, hogy nem akarsz tőle semmit?

Figyelt kérdés

Annyira nagyon tossz előérzetem volt vele kapcsolatban, igazam lett.


Nem fogta fel, hogy nem találkozom vele, próbálkozott, meg zaklatott heteken át.


2018. szept. 15. 04:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt . Es rettento ertetlen volt a ficko. Egyszer eljott hozzam es a kapuba ertetlenkedett en meg alapbol nem voltam tul jo passzba es hat figyelmeztettem hogy eleg volt hagyja abba es menjen el. De o csak eroskodott es felment a pumpa es be huztam neki egyet.:D na azota nem is koszon :D meg kepes volt feljelenteni igaz megbuntettek de csak azert mert o a kun kivul allt igy "kozteruleten"tortent az incidens :D a barataim majd be sz**tak a rohogestol.. pedig nem vagyok nagy darab egyaltalan a sulyom is 45kg . Szval kesz kabare
2018. szept. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
#1: kun=kapun
2018. szept. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem itt te voltál a gyökér kérdező.
2018. szept. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%

Nem volt, mert mindig megmondtam egyenesen az illetőnek, hogy nem. Azt nehéz lett volna félreérteni.


Kedves kérdező, miért nem voltál annyira felnőtt, hogy kerek perec megmond neki, hogy nem akarsz tőle semmit? Miért játszmáztál és hitegetted kvázi?

2018. szept. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

Akitől semmit nem akarok, azzal szóba sem állok, tehát eleve lehetetlen olyan szituáció, hogy magyarázkodnom kéne bármiért, hacsak nem az okozza a félreértést, hogy napokig/hetekig órák hosszát jópofizok az illetővel. Vagy nem így van lányok? Nálatok hogy néz ki a semmit nem akartok?

32/f

2018. szept. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is kerekperec megmondtam neki, hogy nem, mégse fogta fel. :D Utána is hívogatott.
2018. szept. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

Könyörgöm a számod honnan tudta és miért adod meg olyannak, akitől nem akarsz semmit? :D

32/f

2018. szept. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz erre választ adni, mert nem tisztázott, hogy mi a zaklatás, mi a próbálkozás. Ha pl rád ír, hogy "mi újság?" vagy hogy "van kedved összefutni egy kávéra, mozira?" szerintem nem zaklatás. Viszont ha erőszakoskodik, egész nap telefonon hívogat, az már zaklatás.

Amennyiben nyíltan megmondtad neki, hogy nem szeretnél vele találkozni, akkor sajnos ez tényleg nem elfogadható.

Ha nem mondtad el neki a véleményed, hanem amolyan hanyagoló, lerázó voltál, akkor nem csoda, hogy próbálkozik, hisz tetszel neki.

2018. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es, ha ez nekem szólt, nem tőlem tudta meg a számom nyílván..
2018. szept. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még nem volt. 29F
2018. szept. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!