Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan veletek, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan veletek, aki nem akarta felfogni, hogy nem akarsz tőle semmit?

Figyelt kérdés

Annyira nagyon tossz előérzetem volt vele kapcsolatban, igazam lett.


Nem fogta fel, hogy nem találkozom vele, próbálkozott, meg zaklatott heteken át.


2018. szept. 15. 04:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%

Igen. Gondoltam a te számod, így te adod meg, akinek akarod. Így akkor más.

32/f

2018. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
28%
Én azt látom, hogy az egyértelmű "nem" nem divat, szóval nehezen hiszem el az ilyen zaklatásokat, meg a "bementem vele a férfivécébe beszélgetni és erőszakoskodott" című meséket sem.
2018. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Soha, egyetlen egyszer sem tapasztaltam vagy láttam ismerősi köreimben olyat, hogyha valakinek a közeledését már az elején határozottan, de kultúráltan visszautasították, hogy utána zaklatás lett volna belőle.


Ezek 2 esetben fordultak elő. Ex-barát/barátnővel szakítás után vagy akkor, ha nem volt konkrét elutasítás, hanem ment sokáig a jópofizás.

2018. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!