Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy valakinek élete végéig csak 30 alatti barátnői legyenek?

Figyelt kérdés
Mi lehet ennek a titka?
2018. szept. 15. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
sok pénz
2018. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Korai halál :D

Hacsak nem ő Hugh Hefner.

2018. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak eddig csak max 28 éves pasijai voltak,ő most 50 :D Pénze nincs,de jól néz ki.
2018. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Sok pénz-> kevés érzelem.

30 évesen még lehet, hogy a 25 éves barátnője szerelmes is. 40 felett egyre kevesebb az esélye.

Mivel a partnereit rendszeresen lecseréli, ezért nem lesz mellette se család, se társ, soha az életben. Erre lehet azt mondani, hogy nem is kell, de sose tudod, mikor hoz olyat az élet, amikor támogatásra van szükséged.

Lehet úgy tenni, mintha nem érdekelne, hogy a nő melletted csak kihasznál, de nem szeret. Csak az a kapcsolat olyan is.

Magyarul egy szeretet nélküli, sivár élet, igazi társ és család nélkül, magányosan.

Ha nincs pénzed, akkor ugyanez, csak gyorsan azon kapod magad, hogy a fizetésed elmegy gyerektartàsra, és már a csúnyácska, dundika lànyok is kiröhögnek, mert egy kávét nem tudsz kifizetni az első randin. Ebben az esetben 40 felé bezár a bazár. Kimerül a szerelmi életed a prostikban.

2018. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hugh Hefnernek gyakorlatilag őriztetnie kellett a "barátnőit", mert előbb-utóbb mind otthagyta, vagy megcsalta. Korántsem volt olyan rózsás a kép, mint amit ő a világnak mutatni akart önmagáról.
2018. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon drámai vagy 4-es. Képzeld most is sivár az életem és magányos vagyok, pedig van egy 44 éves,ràncos,folyton zöldségeket fecsegő feleségem, és 2 pènznyelő, nagyszájú kölyköm is, mégsem érzem magam olyan szerencsésnek ahogy lefestetted. Inkább fizetnék gyereltartást jó nőknek és prostiznék.
2018. szept. 15. 16:42
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tulajdonképpen minek nősültél meg és alapítottál családot?
2018. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mert hülye voltam.
2018. szept. 15. 16:47
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd bővebben? Mert ebből nem tudtam meg semmit.
2018. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én sem tudom már pontosan. Akkor mèg olyan hülyén gondolkoztam mint a 4-es.
2018. szept. 15. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!