Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik igy velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik igy velem?

Figyelt kérdés
Van egy nő a munkahelyemen akivel birtuk egymást és mindig jókat nevettünk sőt még szemezgetések és flörtölgetések is voltak köztünk de sajnos ez az utóbbi időkben ez megszűnt. Már nem beszélget velem , kerül és eltávolódott tőlem. Csak a többi munkatárssal beszélget . Nem néz rám.És már csak köszönő viszony van köztünk amit nem értek. Időről időre ahogy jobban megismertük egymást valami elindult bennem felé csak nem tudom mi ez az érzés .! És ezért is rossz a lelkemnek !
2018. szept. 15. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy azt várta, hogy vedd a lapot és előbb-utóbb kezdeményezz nála.


Mivel nem léptél felé, részéről lezárta a dolgot.


Meg az is lehet, hogy azóta már van kapcsolata.


Én mondjuk nem flörtölgetnék egy olyan férfival, aki nem tetszik, és akinek nem fogadnám szívesen a közeledését. De ha egy reális idő alatt nem lép ennél tovább, semerre nem halad a dolog, akkor ez számomra azt jelenti, hogy igazából nem érdeklem, csak szórakozik.


Ezek után nyilván nem fogok tovább szemezni és flörtölni vele, hanem továbblépek.

2018. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 3 oka lehet. Az egyik opció, hogy megunta a töketlenkedést, h nem lépsz és lezárta a dolgot.

A második eset az, hogy nem adtál egyértelmű jelet, hogy kölcsönös és úgy gondolta egyoldalú a dolog, ezért visszavett. A harmadik, hogy nem független és meghúzta a határt a lelkiismerete miatt.

2018. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy valamelyik a felsoroltak közül igaz amiket irtatok !!! A lényeg hogy valami nem stimmel... Még úgy lehet hogy idegesítem a jelenlétemmel is !
2018. szept. 16. 07:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Túlságosan megszeretett és inkább nem mutatja ezt ki. Valami miatt játssza a közömböst.
2018. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Gondolod hogy ez lehet ?? Ezért viselkdene így ?
2018. szept. 16. 10:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, benne van a pakliban ez is:)


Én esetemben volt már erre is példa.

2018. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!