Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így viselkedik egy kiállhatatlan, agresszív, fèrfiakra támadó nő?

Figyelt kérdés

A párom vàlófèlben van a feleségétől,akivel nagy rossz élete volt,folyton veszeledtek,a nő féltékenykedett,parancsolgatott,áskálódott,néha a páromra is támadt,stb. tehát tényleg megértem a válásuk okát.


Viszont ami engem kicsit elgondolkoztatott: Eddig 2-szer találkoztunk közösen a volt a feleséggel, egyszer a bíróságon, de ott sem rendezett jelenetet, ahogy vártuk, sőt hozzánk sem szólt, a bátyja mellett állt,ült végig. Aztán ma találkoztunk vele a városban, sételtunk a parkban, ő pedig jött ránk szembe. És ahogy meglátott minket egyszerűen elfutott amerről jött.


Nekem ez visszás kicsit,persze lehet,hogy hülyeségeket beszélek és túlkomplikálom. A többségnek , vagyis nektek mi a véleményetek?


2018. szept. 15. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Teháthogy esetleg nem fejtette ki a párod az összes részletet? Az könnyen előfordul egy váláskor. De bármi más is. Majd megismered az embört oszt kiderül jól választottál-e:)
2018. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert a bíróságon meg a nyílt utcán nem támadt rátok, még lehetett otthon a négy fal között agresszív a pároddal, ezek a dolgok nem zárják ki egymást. Vagy amikor még a feleségének érezhette magát, többet engedett meg magának vele szemben, mint most. Vagy van más okod is feltételezni, hogy a párod ferdít?
2018. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából nincs, ez a két eset ütött szöget a fejemben, de lehet hogy csak beleképzelem. De pl.a bíróságon még nem is tűnt fel annyira, de egy tapodtat sem mozdult a bátyja mellől,ha az lépett 2-t,akkor a nő is lépett 2-t. Egy kicsit nehezem egyeztetem össze azt hogy valaki otthon állandóan csinálja a feszkót, az utcán meg elfut és annyi magabiztossága nins hoy elmenjen mellettük. De amúgy nem ismerem,nem tudok róla szinte semmit,csak amit a párom mesélt, lehet hogy ilyen kiszámíthatatlan a természete,bár úgy láttam mintha megíjedt volna,szóval nem tudom, hogy van-e ennek valami jelentősége.
2018. szept. 15. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Talán a volt feleségével azt hitette el, hogy te vagy agresszív...
2018. szept. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

A pasasnak komoly jellembeli hibaja van , monstrumnak irja le a feleseget , sajat magat fenyezi

Majd rólad is hasonlókat fog mondani .

Te meg beveszed egy hazas ferfi gerinctelen szövegét söt jársz egy még házas emberrel , hinni akarsz neki

Megerdemled ezt az embert es az elkövetkezöket 😀

2018. szept. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már váltak mikor összejöttünk.
2018. szept. 17. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem tartom helyesnek azt, amikor valaki úgy kezd párkapcsolatba, hogy a régit még esélye sem volt magában lezárni. Válás után minimum 6 hónap, de inkább 1 év, amíg az érzelmi sebet begyógyulnak. Legalábbis egy érzelmileg egészséges ember esetében.


De hogy válás KÖZBEN kavarni? Nem jó ómen. Eleve én rá se mennék olyanra, aki még válás közben van. Zavarná az önbecsülésem, nekem érzelmileg teljesen szabad pár kell, nem egy olyan, akiben még 1-2-sok érzelmi vihar dúl. Azt megpróbálhatja neked bemesélni, hogy ő bizony már lezárt mindent a volt feleséggel, de ez nem így működik.

2018. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szegény csávó csak ilyen nőket fog ki...
2018. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!