Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rockerek, hova jártok csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rockerek, hova jártok csajozni?

Figyelt kérdés

Melyikek a legjobb helyek Pesten?


F/23


2010. jún. 22. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
hyperspace-re
2010. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na, ezt én is szeretném tudni, mert akkor én id oda járnék ;) 19/L
2010. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*is
2010. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 FFDP ***** válasza:
Én nem feltétlenül rocker csajokat keresek, szóval nálam ez nem szempont, de a Wigwambe vagy a Dürerbe vagy akárhova ahol épp rock koncert van biztos találsz rocker lányokat.
2010. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Fontos az hogy hova járnak? Én rólam nem mondaná meg ismeretlen, hogy milyen stílusban utazom. Én nem járok seghova bulizni, de ha mindenképp olyan helyet keresel, akkor járj koncertre, mert ott biztosan találsz olyan csajt, akivel lesz közös témátok.

De ha gondolod akkor nem kell messze keresgélned, írj priváton, ha olvasod az üzenetet:D

20/L

2010. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dürerbe, ha aprítás megy ott épp, vagy kocsmázni valahova, esetleg Kék Yuk. 19/L
2010. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kék lyuk, vörös lyuk, Rocktogon
2010. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!