Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretők! Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Együtt vagy a szeretőddel,a feleségével közös házban.Hazajön a feleség és rátok nyit és dühében a hajatoknál fogva dobna ki a házból majdhogynem ruhástól.

Mit tennétek?

A kérdés teoretikus.


2018. szept. 16. 16:18
 1/8 A kérdező kommentje:

És ugyanígy férfiak.

Mármint az ő válaszukra is kíváncsi vagyok.

2018. szept. 16. 16:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idegen felségterületen épeszű ember nem csinál magának még nagyobb bajt annál amibe eleve saját magát keverte!
2018. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nem fordulhatna elő mert ha együtt élnék valakivel akkor szeretném. Ha pedig szeretném akkor nem csinálnák ilyet..!

Az a gáz, hogy ilyen egyáltalán megtörténhet.

2018. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát mit tudnék csinálni? Összehozni egy édeshármast elég esélytelen lenne egy ilyen szituban, de azért megpróbálnám, minthogy veszítenivalóm már nem lenne.
2018. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gerinctelen férfi/nő viszi haza a saját hálószobájukba a szeretőjét? Oké, hogy egy szar alak és csalja a párját, de legyen már benne annyi, hogy nem a saját ágyában, ahol a barátnője/barátja alszik :D
2018. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Épeszű ember nem viszi haza a szeretőt. Vagy ha ezzel akar bosszút állni a másik félen, akkor meg viselje a következményét, a gyenge jellemű egyed, az újdonsült szeretőnek avanzsált valaki..

Az tény, hogy nem szép dolog ilyenre felhasználni valakit-mint egy eszközt, de van aki megérdemli a bosszút.

2018. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az uram csinálta ezt az exével, mikor rájött mekkora egy aljadék, és hányszor csalta már meg..Ráadásul nem a felesége volt az akit móresre tanított, de a liba volt a leghangosabban sivalkodó, pedig neki kellett volna a legjobban fülét-farkát behúznia. Ez még előttem volt neki...
2018. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6+7 hozzászólás, az egy akart volna lenni.


Szóval csak együtt éltek, és úgy vitte fel az új nőcit, azért voltak ruhába, de nem történt az új nőcivel action, semmi-ezt ő mesélte nekem.

2018. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!