Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos egy ilyen kérés? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos egy ilyen kérés? Milyen esetben? Voltatok már hasonlóképp?

Figyelt kérdés

Általában a párkapcsolat mellett vannak barátai is mindenkinek. Szerintetek ha az egyik fél úgy látja, hogy szükséges, vagy a kapcsolatukra lehet rossz hatással, vagy esetleg valamiért zavarja a barátság, akkor kérheti a párjától, hogy szakítsa meg a kapcsolatot a baráttal?

Ti voltatok már ilyen helyzetben?


Szerintetek ilyenkor, ha valakinek fontos a párja és boldog vele, akkor úgyis őt választja? Vagy mindenképp egy barátot/havert választ?


2018. szept. 7. 16:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A konkrét szituáció is érdekelne, hogy ti hogy keveredtetek ilyen helyzetbe, mi vezetett idáig.
2018. szept. 7. 16:59
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetbe, és sokáig nem hittem annak amit a férjem mondott a volt barátnőmről, aztán beigazolódott az igaza, hogy egy tolvaj volt, az akinek enni adtam, akit ruháztam, és akinek fizetést adtam, akkor amikor munkanélküli volt- de nem ám kicsi.
2018. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2+ Mondhatni az egyik legaljasabb ember, akit valaha ismertem.
2018. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Madarat tollárol...

Értelmetlen az ilyen kérés, és legtöbbször csak féltékenység, birtoklási vágy van mögötte megspékelve egy jóadag lelki zsarolással.

Én tuti menekülnék minden "ha szeretsz..." kezdetü mondat után.

2018. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De biztos vannak olyan esetek amikor jogos a kérés de most inkább a konkrét kérdésemre válaszoljatok és olyan írjon, aki volt ilyen helyzetben.
2018. szept. 7. 17:12
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze, lehet te így látod, mondjuk én nem értek veled egyet de mindegy.
2018. szept. 7. 17:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérni kérheted, de nem biztos, hogy eredményre jutsz. Konkrétumok nélkül szerintem erre nehéz választ adni.

Ha nekem bárki ultimátudot ad bármilyen témában vagy arra kér, hogy zárjak ki valakit az életemből, akkor azzal a lendülettel repül az életemből. Aljas és elfogadhatatlan dolognak tartom. Bár az is tény, hogy alapból nem barátkozom olyan emberekkel, akik negatív hatással vannak rám vagy olyanokkal, akik fúrnák a kapcsolatom, számomra az ilyen emberek nem barátok.

2018. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Voltam hasonlóban. Az illető elkezdte ékezni a barátaim, a rokonaim. Jött a "Ha igazàn szeretsz..."

Kb. ebben a magasságban ébredtem rá, hogy a barátaimnak van igaza. Belekeveredtem egy klasszikus bántalmazó kapcsolatba. De hála nekik, időben felismertem és kiléptem. Az exem reakciója volt az igazolás, hogy mennyire agresszív is valójàban.

2018. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérheti, csak ne csodálkozzon, ha öt perccel később az ajtón kívül van a batyujával együtt.
2018. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Konkrétumokat direkt nem írtam mert általánosságban érdekel a kérdés. Én azt gondolom, helyzettől függ. Van, amikor tényleg jogtalan ilyet kérni, de van, amikor jogos. Például abban az esetben amit az első írt, jogos volt. Vagy ha esetleg van a párodnak egy barátja, haverja és látszik hogy inkább csak kihasználja, a párod meg ezt nem veszi észre vagy nem akarja észrevenni, akkor szerintem szintén jogos. Vagy előfordul, hogy tönkre akarja tenni a 2 ember kapcsolatát egy barát. Ebben az esetben is jogos.


Most csak pár példa.

2018. szept. 7. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!