Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kivel értetek egyet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kivel értetek egyet, helyénvaló volt vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a munkahelyemen, aki helyes, nagyon jól néz ki, persze objektívan nézve tetszik, de pont emiatt sosem próbáltam még csak flörtölni sem vele, hisz csak beégetném magam, pláne hogy párja is van, egy szép nő. Vannak munkahelyen kívüli programok, onnan ismerem futólag a barátnőjét. Na mindegy, és nemrég történt, hogy ez a pasi megkért engem valamire, és mivel rendes ember, segítettem neki, ami egy napi munkaidő utáni pluszmunkát jelentett nekem. A dolog után nagyon boldog volt, és mondta hogy szeretné megköszönni, ezért aznap munka után elvitt magával a belvárosba, és ott egy kis gyorsétterembe mentünk, amiről azt mondta kevesen ismerik, de imádja a kaját. Választottam valamit, kifizette, ettünk, beszélgettünk. Ennyi, aztán elvitt hazáig, hazamentem. Nekem akkor ez az egész nem volt fura, tök természetesnek tűnt, hogy felebaráti szeretetből segítek neki, amiért ő hálából elvisz a kedvenc kajálós helyére, megvendégel, és hazavisz. Én időt fektettem belé, ő pedig egy estebéd árát. Ennyi. De elmondtam ezt néhány embernek, és szerintük ez fura volt, meg hogy ez randi, meg hogy a pasi barátnőjének a helyében ezt nem tűrnék, stb. Meg hogy ha nekem lenne pasim biztos én se örülnék hogy kolléganőkkel randizik délután. De szerintem nincs igazuk, hisz NEM volt randi, hanem kollégák közös kajálása, meg ha az rendben van, hogy megkér egy ilyen nagy szívességre, akkor az is rendben van, hogy elvisz munkaidő után enni és haza. Szerintem neki sem ez volt az álom délutáni programja, hogy pont velem megy kajálni.

Na mindegy, de amúgy sokat beszélgettünk aznap, és azért valahol mélyen imponáló volt, hogy egy ilyen helyes férfi mellé beülök a kocsiba, fizet nekem az étteremben, beszélgetünk, együtt látnak minket az utcán az embereke, stb. Úgyhogy örültem. És emiatt elképzelhető, hogy kicsit elkezdtem felfigyelni erre a pasira. Addig is tetszett, de nem foglalkoztatott, de innentől már volt néha hogy zavarban lettem mellette, ilyesmi.

És a kövi munkahelyen kívüli találka nem sokkal a meghívása után volt, amikor is munka után egyből mentünk, és pont emellett a pasi mellett ültem. Aztán megérkezett a barátnője, és a pasi melletti srác átült máshova, hogy legyen hely mellette a barátnőjének. Mire a csaj megkérte a barátját, hogy üljön át a felszabadult helyre, mert szeretni az ő székébe ülni. És úgy lett. és azt hiszem, ezt a dolgot csak és kizárólag azon ok miatt kérhette a barátnő, hogy ne én üljek a srác másik oldalán, hanem ő beüljön közénk. vagy szerintetek lehetett bármi más oka? mert mást nem tudok elgondolni.

Meg a másik kérdésem, hogy ti is úgy gondolkodtok-e, mint akikkel beszéltem, hogy nem volt rendben ez a dolog, hogy elvitt enni, meg hogy ez olyan volt, mint egy randi?


2018. szept. 16. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha úgy néz ki, mint egy kacsa, úgy totyog, mint egy kacsa és úgy hápog, mint egy kacsa, akkor az egy kacsa.
2018. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem többet látsz bele, mint kéne. Segítettél neki ő meg cserébe elvitt kajálni mert gondolom munka után mindenki éhes. Az meg hogy hazavitt... semmi extra plusz figyelensseg azért cserébe mert te is segítettél neki. Az meg hogy ki hova -ül és miért, az passz, most azt akarós hogy azt írjuk hogy a lány féltékeny rád vagy mi? Ha féltékeny lenne akkor azt se viselné el hogy együtt dolgoztok, stb. Milyen hangulatban telt utána a kajálás?
2018. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

A nőci olyan féltékeny rád mint az állat:DD

Hibáztál. Ok 1x hálaképpen meghív, de a másodikat már tilos elfogadni. Nem lett volna szabad. És inkább maradj távol a sráctól, mert láthatólag észre vetted mint férfi, ő viszont foglalt.

2018. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Pfejjjjj..... te már belezúgtál ebbe a pasiba. A pasi elvitt kajálni, mert viszonozni akarta a szívességet, amit kért. Egy GYORSÉTTEREMBE vitt fényes nappal, nem egy puccos helyre gyertyafényes vacsorára, jóember! Az randi lett volna, de ez így?!

Az meg hogy a fullos barátnő direkt nem akarta, hogy a pasija mellé ülj?! Vicc. Így alakult egyszerűen, csak te olyan dolgokat látsz bele semmiségekbe, amiket akarsz.

Szerintem ha sokat pörögsz ezen a pasin, és ezt még a kollégákkal ki is beszéled, nagyon pofára fogsz esni. :)

2018. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!