Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Előfordult veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Előfordult veletek olyan, hogy nem tetszett a lány, de tudtátok, hogy ő odáig van értetek és játszottatok vele?

Figyelt kérdés
Mire jó ez? Nem értem ezt a jelenséget. Ha nem tetszik a másik, nem akar semmit a férfi, akkor miért hitegeti a nőt? Miért nem zárkózik el egyértelműen?
2018. jan. 26. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azért, hogy megdughasson :D
2018. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Látja, hogy odavagy érte ---> úgy táncolsz, ahogy fütyül. Nem atomfizika, bakker...
2018. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha látszik, hogy annyira nem tetszem neki, és csak cicázik velem, nem lesz dugás :D ennyi és majd lesz szerencséje máshol és másnál.

Nem mutatom, mutatjuk hogy odáig vagyok,vagyunk érte, legyen csak odáig meg vissza ő.

Csak az a baj, hogy ezt utólag lehet megtudni, de vannak jelek, vagy megérzés, amiből ez kiderülhet.

2018. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már egy éve megy. Ha nem jövök be neki, akkor miért "cicazik". Nem gondolom, hogy szexet akarna, mert mar tehetett volna lépéseket. Meg minek is akarna szexet, ha nőként nem jövök be.
2018. jan. 26. 22:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Nos akkor 2 opció van. Vagy bejössz neki barátilag, de annál nem akar többet, vagy külsőre tetszel neki, de nem tudna járni veled és szexben reménykedik. Bár akkor már valószínűleg meg is dugott volna.
2018. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A cicázós vagyok. Nem rosszból írtam, amit írtam. Tudom férfivélemény érdekel.

De lehet kivár, lehet van neki más is, akivel éppen lehet kicsit...na tudod mit. De hogy érted, hogy nem tetszel neki? Ezt ő mondta neked?

Szerintem, ha olyan a férfi, tud várni, hogy megkapja, amit akar, előbb vagy utóbb. Főleg, hogy látja, vagy tudja egy nőn mik azok a jelek, hogy előbb vagy utóbb meg lesz neki. Vagy tévedek? ezt férfitől szeretném hallani.

Sajnos, ott van a net badoo és társai, és onnét bármi és bárki bármikor elérhető egy kis órácskára, szóval nem akarlak elkeseríteni. Meg igazán többet nem tudtunk meg a kettőtök kapcsolatáról.

Nekem is van ilyen férfi, habár én nem voltam odáig érte, de tudta, tudja, hogy mit is gondolok felőle. Szerintem az ilyenek felejtősek, mert csak szenvedést okoznak.

2018. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem mondta nyiltan azt, hogy nem tetszek neki. Viszont, ha probalok kozeledni meg sem hallja, vagy teljesen közömbös, lerazos valaszt ad. Ilyenkor mindig megfogadom, hogy nem foglalkozok vele es kikerulom, de akkor meg nem érti mi is a bajom vele, mindig megkerdi miért vagyok fura. Persze lehet, h barátilag kedvel bar nem olyan a viszonyunk, hogy baratsagnak lehetne nevezni, inkabb ismerosi vagy nem is tudom mi. De ha baratilag is kedvel, akkor is inkorrekt dolognak érzem, hogy folyamatosan adja alam a lovat, amikor meg valamilyen lépést teszek kocc a vége.
2018. jan. 26. 22:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Na ismerős, én is úgy vagyok és voltam, hogy nem foglalkozom vele, akkor jön tőle hogy hú de foglalt vagyok. Hát igen. Kérdezz rá mit akar, más nincs. Ha meg nem ad semmilyen magyarázatot, akkor keress mást. De szoktatok találkozni is, elmentek valahova. Egy kérdés, akkor ér rá mikor ő megmondja? Pl. te mondasz egy napot és az neki jó, vagy rámondja, hogy majd amikor neki jó?
2018. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja, kb. 16-17 éves koromban. Azóta felnőttem és nem játszadozok senki érzelmeivel.
2018. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

A 9-nem igaza van. Amúgy hány éves a fiatalember?

Szerintem ne pazarold tovább rá az időt.

2018. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!