Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm ruhástól "poénból"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ruhástól "poénból" belökött a medencébe, telefon, pénz, iratok minden elázott?

Figyelt kérdés

Jól összevesztem vele, hogy mégis mit gondol, erre megsértődött hogy miért vagyok ilyen buli lehúzó!

200 ezres telefonnak úgy néz ki kuka, az iratok oké menthetőek de volt 60 ezer készpénz ami szintén szarrá ázott nagyjából sikerült kiszárítani.

Mellesleg rendben, hogy medencés parti meg minden, de attól még ilyen hülyeséget nem kéne csinálni. Most ott tartunk hogy nem beszél velem tegnap óta, amiért lehordtam mások előtt.

Van értelme egyáltalán folytatni egy ilyen nővel? Nem fiatal, 26 éves de ezen a tegnapi kirohanásán kiakadtam és picit elment tőle a kedvem. Igazából azért mert ezzel bebizonyította, hogy egyáltalán nem becsüli a másiknak az értékeit. Mind a ketten jó anyagi körülmények között élünk ha ez számít valamit, de attól én még igyekszek odafigyelni az értékeimre.


2018. szept. 16. 19:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%

Ez egy tapló, ez a nőci. De a szó igazi értelmében, mert ilyet max akkor játszik az ember, ha a társa fürdőnaciban van, és minimum 30 fok.


Gondolom be volt állva mint az atom..

2018. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%

Remélem bedobtad utána őt is a vízbe.

Én még ültem is volna a fején egy darabig, hogy kiigya a fél medencét.

2018. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%

Kamu!


A pénz nem ázik el valami gyorsan és a 200 ezres telefonok általában vízállóak. Még akkor is, ha nincs rájuk tanúsítvány. Szóval ne hazudozz.

2018. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
Meg milyen "iratok"? A műanyag kártyás igazolvány és bankkártyák amik vízállóak? Igen?
2018. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenkor az a szabály, hogy ha nő lök be, akkor az egy hülyeqrva, ha férfi, akkor nem érted a viccet.
2018. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Az én 40 ezer ft-os telefonom is vízálló, jól átvertek, ha a 200 ezres nem az. Amúgy meg ja, milyen papírok? Most belegondolva nekem is csak kártyák vannak a tárcámban, plusz a forgalmi, azon meg van tok. Az ázott, szakadt, hibás, stb. bankjegyeket az MNB cseréli, bár én sem hiszem, hogy a 20 mp-es vízben töltött időtől szarrá áztak volna. Ennek ellenére persze bunkó volt a csaj, de nem kell itt előadni a nagy halált.
2018. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
rakd a telót rizsszemek közé, ki ne dobd
2018. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu? Nem csak a műanyag jogsit meg személyit hordom magamnál.

A telefon meg hiába lenne vízálló, ha mégis kikapcsolt és csak fél napi szárítást követően lehetett újra bekapcsolni.

A kérdés meg arra irányul, hogy mindezek tudatában mégis felelőtlenül belelökött a vízbe, és ezek után ő van felháborodva hogy ezért lehordtam.

2018. szept. 16. 19:39
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Én már mostam ki pénzt gépben megszáradt, semmi baja
2018. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
#9 A "pénzt" és a "mosást", mint fogalmakat nem szerencsés dolog egy mondatban emlegetni :D
2018. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!