Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Gáz ha 27 évesen ébredtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Gáz ha 27 évesen ébredtem fel évtizedes delíriumos álmomból és most kezdtem el csak tervezgetni? Lehetek ettől még jó pasi?

Figyelt kérdés

Nagyon kemény, de az utóbbi 10 év mintha meg se történt volna. Végigittam a huszas éveim nagyrészét.


Sajnos tinikorban nem tudtam feldolgozni hogy csúnya vagyok és nem lesz barátnőm, így indult el az alkoholfüggőségem, ami aztán masszív alkoholizmusba torkollott.

Viszont most úgy döntöttem egy ideje hogy változtatni akarok úgyhogy leraktam az alkoholt.


2018. szept. 16. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyes legalább változtatni akarsz csak ne add fel!!!
2018. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Új élet kezdődik az életedben ezzel. Tényleg le a kalappal hogy változtatni szeretnél az eddigi életviteleden.
2018. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy mint korábbi topikoknál beszúrt linkekből kiderült, a korábbi életmódjának köszönhetően közel 15 évvel néz ki idősebbnek a tényleges életkoránál. Nem vicc.
2018. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem gáz, hogy ilyen előélettel rendelkezik valaki.

Nem szabad elfelejteni azt sem, hogy a legtöbben visszaesnek, és újra inni kezdenek.

2018. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jóóó úton haladsz!

Hajrá

😁😀

2018. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!