Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy csoda folytán találkoztatok később újra valakivel, akivel egyszer már találkoztatok, és így később összejöttetek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy elcsesztem, mert nem adtam elérhetőséget valakinek, nem lett volna jó ötlet az ismerkedés még.


Viszont elég szimpatikus volt és hamar megtaláltuk a közös hangot, ha más körülmények között találkozunk akkor talán ebből bármi lehetett volna.. Ez a mi lett volna, ha most kicsit bánt, meg hogy lezáratlanul váltunk el. Nem is ismerjük egymsát, de mégis..


Nálatok volt már olyan, hogy később még összehozott a sors valakivel?



2018. szept. 16. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hasonlóra vágyom én is, egy közelmúltban történt ismeretség miatt. De elfogadom azt is, ha soha többé nem látom, mert nem akarnám erőltetni azt, ami nem magától megy/történik.
2018. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

#1 a sorsodat te magad alakítod. Ha a csodára vársz, sosem történik meg.


Kérdező!

Ha megbántad, keresd meg... valahogy! Talán nem késő. De így sosem lesz semmi veled sem, ha nem teszel érte.

2018. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#2 Nem biztos, hogy az a jó, amit én annak gondolok. Valószínű nem vele kell komolyabban megismerkednem, hanem mással, ezért nem erőltetem.
2018. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amikor általánosba kezdtem járni elköltöztünk falura, egy utcába egy velem egyidős fiúval akinek megtetszettem és elkezdett 'udvarolni'. De akkor még fiatal voltam és nem vettem a lapot, elutasítottam. Ezután persze elkerült, több, mint 10 évig nem láttuk egymást, mindegyikünk élte a saját életét, talán el is felejtettük a másikat, mígnem a sors újra összehozott minket... Újra megismerkedtünk, újra udvarolni kezdett és immár 22 évesen vevő voltam rá :) Lassan 2 éve együtt :)
2018. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3 úgy beszélsz, mint ha a dolgok csak megtörténnének veled és te csak passzív figyelője lennél. Így csak sodródsz az életben.
2018. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 Ahányszor én akartam úgymond irányítani a sorsom kapcsolatok terén, annak nem lett jó vége, utólag rájöttem, hogy hagynom kellett volna. Szóval ha nem egyértelműen lép be valaki az életembe valamilyen módon, vagy távolkerül, esetleg csak egyszer találkozunk és többet nem, akkor nem szaladok utána, bármilyen szimpatikus is az illető.
2018. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha dolgod van vele, úgyis újra az utadba sodorja az élet; minden olyan kis precízen össze lett rakva; elvileg vannak fix pontok , amiket a születésünk előtt beleterveztünk az életünkbe.
2018. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*Lehet, hogy neki pl csak annyi volt a szerepe, hogy láttad meg beszélgettél vele egyszer; de lehet, hogy több is lesz; vagy több is volt már előző életetekben:)
2018. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az bánt, hogy nem is adtam neki magyarázatot és láttam rajta, hogy mintha rosszul esett volna neki. Nem tudom mit tennék, ha megtalálnám, elős körben egy normális magyarázatot akartam volna neki adni, mert egyébként is félénk volt.


Egyébként próbáltam felkutatni, de talán jobb is ha nem találom meg, eleve dilisnek nézne ha a semmiből felkutatnám, meg az is lehet, hgy már el is felejtett. :D (Volt egy próbálkozásom, de nem ő volt az, akire az illető rávezetett, neten meg nem találom a hiányos infóim alapján. :/ )


Mindegy, ezt már elcsesztem.

2018. szept. 16. 23:08
 10/13 anonim ***** válasza:
És élőben? Én nem adnám fel a helyedben! A net is csodákra képes.
2018. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!