Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti találkoztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti találkoztatok már puával?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róluk?

Én nem vagyok az!


2018. febr. 4. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Mindenki találkozott vele, csak a csajoknak nem esik le, hogy az. Többszr előforrdult, hogy egy csaj mondogatta, hogy ő rögtön észreveszi, ő ismeri, ő nem jön össze egy ilyennel.... aztán az ágyába kötött ki.
2018. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Csak nagy ivben kerulom oket. Onbizalom hianyos emberek, akik betanult viselkedesi format kovetnek. Szanalmas.
2018. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Egy ferfit ismertem, aki konyvbol probalt meg csajozni. Nalam is probalkozott es kiabrandito volt, tobbszori visszautasitas utan sem szallt le rolam, amikor osszejottem a baratommal akkr meg meg akarta ot verni. Van meg rola boven sztorim. Akinek harminc korul meg konyv kell az emberi kapcsolataihoz a menthetetlen.
2018. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, Te honnan tudod,hogy könyvből próbált az illető. Nehéz elképzelni,hohy a csajokkal úgy beszél,hogy közben tartja a könyvet:)

Egyébként attól lehet olyan srác is még,aki szintén könyvből tanult,észre se veszed,ha jól megtanulta. Nem?

2018. febr. 4. 17:40
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
olyan 15 éves voltam kb, mikor megismerkedtem egy 20 éves fiúval, beszélgettünk, számcsere, aztán 3 napig nem hívott. Mikor felemelte a telefont, rákérdeztem, hogy miért nem hívott, elkezdett mellébeszélni, kisebb vita után kinyögte, hogy valahol olvasta, hogy így kell csajozni. Kiröhögtem és lekoptattam...
2018. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
#2 pedig a nők egy bizonyos viselkedési formára gerjednek, és akinek ez nem jön, annak ezt be kell tanulnia. Ez van. Ha más vagy, akkor kitaszított vagy.
2018. febr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#6 ez hülyeség, a gyerekkori barátnőmmel például még soha a büdös életben nem volt olyan, hogy ugyanaz a pasi mind a kettőnknek tettszen. Ő a hangoskodó, feltűnő, kicsit lányos faszikra bukik, én meg a szűk szavú, nagyon férfias palikért vagyok oda. Nem volt olyan, aki ezt a kettőt egy személyben hozni tudta. Pedig már 28 évesek vagyunk, találkoztunk már néhánnyal.
2018. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
5. Miért koptattad le ezért? Attól még lehet jó srác mert megpróbált könyvből tanulni
2018. febr. 4. 20:09
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem volt az. 3 napig lestem a telefont, hogy mikor csörren meg,és mikor megmondta az okát, abban a pillanatban kiábrándultam. Gyakorlatilag szánt szándékkal bántott, csak azért, mert azt gondolta, akkor biztosabb helyzetbe kerül. Furcsa lehet ezt hallani, de a nők is izgulva várják a hívást, ha tetszik nekik az illető.
2018. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hogy honnét tudom? Onnan, hogy a barátai elmesélték nekem, hogy egy közös csajozós estén a kocsiban olvasott fel nekik a könyvből és kérdezgette őket, hogy ez és ez ugye majd beválik. Jó dolog a szkepticizmus, de nem kell rögtön kétségbe vonni egy történet igazságát csak azért, mert számodra meghökkentő.


"Egyébként attól lehet olyan srác is még,aki szintén könyvből tanult,észre se veszed,ha jól megtanulta. Nem?" Akár lehetne is, csak én erre még egyetlen példát nem láttam, az ellenkezőjére annál többet. Könyvből lehet vicceket tanulni, de humorérzéket azt nem. Tudom, hogy ez nagyon fájdalmas, de ez az igazság. És ez nem csak az én elfogult, fennhéjázó véleményem, direkt beszélgettem erről férfiakkal is, hogy megbizonyosodjak az igazságról.

2018. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!