Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos srácként van hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos srácként van hosszú távon esélyem egy ilyen népszerű lánynál?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy igazi menő csaj, nagyon jómódú családból származik, nagyon népszerű, szép, okos, jó a humora és nagyon sok srác hajt rá, mindenki ismeri kb a városban. Nemrég jöttünk össze és félek, hogy ez gondot fog okozni köztünk, mert én átlagos vagyok, magas, mackós, kicsit nagyobb darab. Nem vagyok gazdag vagy ilyesmi sem, szóval nagyon félek, hogy egy nálam “ jobb parti “ lecsapja a kezemről. Szerintetek hosszú távon van esélyem arra, hogy megtartsam?
2018. szept. 17. 00:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%

#10 oké, ne hallgasson ránk. Majd amikor megszaporodnak "miért utasítanak állandóan vissza a lányok, elegem volt" jellegű kérdések, simogasd meg az okos kis buksi-fejedet, a te jótanácsod eredménye lesz az, amit a Kérdező a nőktől visszakap.

Lepontozni pedig én is tudok, rögvest be is mutatom.

2018. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11 pontozgassál csak, engem marhára nem érdekel, mivel én nem szoktam.


Amúgy fogalmam sincs, hogy a válaszomból, miszerint örüljön a kapcsolatának álmai nőjével és élvezze ki, hogy a fenébe jött, hogy majd megszaporodnak a gyakorin a "miért utasítanak állandóan vissza a lányok, elegem volt" kérdések??? Mi olyan ördögtől való egy olyan tanácsban, hogy ne engedjen teret a kisebbségi komplexusának, ha már volt olyan szerencsés, hogy egy számára ennyire vonzó nő viszonozza az érdeklődését?

És tudod mit? Meg is simogatom majd a kis buksi-fejemet, mert veled ellentétben én legalább nem lehúzni próbálom felebarátaimat itt a gyakorin, hanem bátorítani egy jobb élet elérése reményében. Te is megpróbálhatnád és idővel talán nem áradna minden megmozdulásodból ez a bénító negativitás.

2018. szept. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12 nyet, te nem bátorítani akarod őket. Te a más farkával vered itt a csanált, amikor olyasmiket javasolsz másoknak, ami neked semmibe nem kerül ugyan, neki viszont a kapcsolatába is kerülhet. Aztán ha jön ide nyígni, jót szórakoztok majd a rovására, ahogy eddig is...

Majd rá fog jönni a saját kárán, hogy sokkal jobb és nyugodtabb az élet egyedül. Én azt szeretném, ha erre azelőtt jönne rá, hogy baromi nagyot csalódna, és komoly érzelmi sérülésekkel jönne ki a dologból.

Ha nem érdekel a pontozás, akkor miért is pontozol mást le? Kaptad a piros kezet.

2018. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13 Neked komoly üldözési mániád van, ember. De, pont, hogy bátorítani akarom, hogy merje megélni az életét és ne lépjen ki egy kapcsolatból a vágyott nővel, már azelőtt, hogy egyáltalán bármi probléma felmerült volna, ill. ne kreáljon egy problémát a semmiből. A csalódásoktól meg nem kell úgy félni, mint a tűztől, mert az élet része; a személyiségfejlődés semmilyen formája nem lehetséges néhány kudarc megélése nélkül, ha valaki ezt megpróbálja kizárni az életéből az azt jelenti, hogy nem is próbálkozik, az meg egyenlő azzal, hogy elásta magát élve. Lehet, hogy neked ez egy jó életstratégia (bár kétlem), de nem kéne másokat is erre buzdítanod. Sajnálom, hogy ennyire megcsömörlöttél a világtól, de azért, mert te feladtad, más még küzdhet egy boldog életért.

Nem szoktam mások nyomorán szórakozni, mivel nem vagyok lelkibeteg; mások cselekedeteiért pedig nem vállalhatom a felelősséget.


Továbbra sem pontozgatok, nem tudom honnan veszed, hogy igen, de ha boldoggá tesz, hogy lepontozol másokat, akkor egészségedre. Szép napot!

2018. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
16%

És ki garantálja, hogy boldog lesz a párkapcsolata? Se az élet, se a statisztikák nem ezt mutatják.

Nagyon idealizált világban élsz. Csodálatos dolgokban hiszel, there'z no deny in that, de a rideg valóság nem egy lányregény. A valóság nem Paula és Paulína meg Roszalinda, hogy a két főszereplő hosszú hányattatás után egybekel. A valóság nem Szélor Mún, ahol a szerelem ereje mindent legyőz. A valóság nem is Tiffany- meg Romana-füzetke, ahol boldogan élnek, amíg meg nem haltak. A párkapcsolatok nagyon kis hányada - úgy 5% - végződik sikeresen, a 95%-nak rossz vége lesz. Nem kell félni a csalódásoktól, de jó, ha tudja, melyikre van nagyobb esélye.

A csalódásokat pedig igenis el kell kerülni, minden eszközzel, ugyanis semmiféle módon nem járul hozzá a lelki fejlődéshez. Épp ellenkezőleg: a csalódás csak rombol, elveszi az ember életkedvét, és nagyságrendekkel csökken az emberekbe vetett bizalom. Ezt mind-mind megspórolnám a Kérdezőnek, ha megengeded, mielőtt a saját kárán jönne rá erre.

Ha mindazt az energiát és időt, amit egy párkapcsolatra fordít, valami hasznos dologgal töltené, nemcsak a személyisége, jelleme is fejlődne, de profitálhat is belőle. Pénzügyileg, mondjuk. Lehet én vagyok a hülye, hogy racionális alapon közelítek meg egy érzelmi dolgot, viszont nálam a hatékonyság a kulccszó. Az eredmény számít, nem az addig tartó út. Ettől függetlenül persze bízhat az 5%-ában, viszont akkor ne csodálkozzon, ha nem jön be.

2018. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!