Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek visszataszító az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek visszataszító az arca, de azt leszámítva ápolt és jók a belső tulandonságai, az attól hogyan lehet vonzó?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan azt hallom, hogy nem számít a külső, ha ápolt az ember és ilyen meg olyan szuper belső tulajdonságokkal rendelkezik, de a való életben nem ezt tapasztalom. Hiába veszek jó ruhákat, csináltatok hozzám illő frizurát, figyelek oda a külsőmre; hiába vagyok kedves, intelligens, humoros, figyelmes, megbízható, stb., nem érek el vele semmit, mert csupán barátnak vagyok jó minden lámy számára.
2018. szept. 17. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
A férfinak nem kell szépnek lennie, elég lenne ha nem lennél lúzer.
2018. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 próbálokkedveslenni ***** válasza:
78%

"Mindenhonnan azt hallom, hogy nem számít a külső"

Bárhol is olvasod ezt, ez egy óriási nagy baromság még mindig.


A férfiaknak és a nőknek is számít a külső. Nem lehet jó kapcsolatot kialakítani úgy, hogy nem vonzódsz a párodhoz. Ettől nem lesznek felszínesek az emberek, hanem így működünk.


Azt se felejtsd el, hogy mindenkinek más tetszik. Tehát simán előfordul, hogy aki számodra vonzó, az más számára nem...

2018. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Már miért ne kellene szépnek lennie egy férfinek?
2018. szept. 17. 18:50
 4/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, legalább körülírni próbáld már meg, hogy mik azok a tulajdonságok, amelyek a te arcodat úgymond visszataszítóvá teszik.
2018. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja, és legalább egy forrást megemlíthetnél a mindenhonnan-ból, ahol azt írják, mondják, hogy nem számít a külső.
2018. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha jók a belső tulajdonságai, azt a hajára kenheti manapság, amikor a látszólagos értékeket jobban díjazzák, mint a valódiakat.

Pénzzel még tudsz kompenzálni, ha rossz a külsőd, mással sajnos nem.

2018. szept. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Én láttam már olyan igazi pattintott kőbaltával faragott arcot,sebhely,akne heg,nagy fül,tácsi száj,hogy első ránézésre megszaladtam volna. Együtt voltunk egy túrán.Ellenben egy olyan szexi pasi volt ennek ellenére,hogy csak csorgott a nyálam. Mikor szóbaelegyedtünk még inkább megvett. Határozott,segítőkész és nagyon férfias volt. Aztán leálltam,megfékeztem a gondolataimat,mikor előkerült a barátnője. Egy életrevaló,szexi,sportos irtó szép lány.

A srác nem volt gazdag,vagy ilyesmi. Katona. Vannak ilyen csúnya férfiak is. Ezek után nálam nem ítélkezek elhamarkodottan.

2018. szept. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább beszéljünk a többségről. Se nem férfias, se nem gazdag, se nem jóképű. Egyszerűen csak egy ember, beleértve a jó és a rossz tulajdonságukat. Na ez az a kategória, akik senkinek nem kellenek. Ezzel szemben a se nem nőies, se nem házias, se nem csinos nőkért még mindig km-es sorok állnak, így ők simán packázhatnak szinte bárkivel. Így könnyű a magas lóról beszélni kedves hölgyek.
2018. szept. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pénzzel. Ha úgy sem megy, akkor pedig sok pénzzel.
2018. szept. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt csunya pasim, es nagyon szerelmes voltam bele! (Jofej volt, kedves, okos, az szexben is minden kiraly volt.) Aztan szakitott velem. :D Regen volt, ezert nevetek a dolgon, de rendesen osszetortem akkor. Amugy azota nem talalt maganak senkit.
2018. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!