Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, számotokra a félénkség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, számotokra a félénkség vagy a bunkóság a taszítóbb tulajdonság egy férfiban?

Figyelt kérdés

2018. szept. 12. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kapásból a bunkóságot mondanám.

Mondjuk olyan esetben, ha a "bunkóság" azt jelenti, hogy nem vigyorog mindenkire mint a tejbetök (van aki szerint konkrétan ez bunkóság), a "félénkség" meg azt, hogy elsírja magát, ha szólni kell a boltban az eladóhoz, akkor utóbbi.

2018. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nos egy bunkó (értsd bunkón szól másokhoz megkeresi a gyengeségüket és beléjük rúg lenéző és kötözködő) eleve nem lehet a párom mert az ilyet nem vinném be a baráti társaságomba mert én nem égek azért mert ő neveletlen és nem viselném el a gorombaságot sem felém sem feléjük.

Viszont egy nyuszikában (nem néz mások szemébe fél megszólalni az idegenek elől "elbújik" stb.) soha nem látnám meg a férfit. Több olyan fiú volt már a közelemben akiket nagyon szerettem de úgy ahogy egy gyereket szeret az ember vagy a testvérét. Semmiféle szexuális vonzalmat nem tudtak kiváltani belőlem.

Ugyanez a helyzet a butasággal (szűk szókincs nehezen látja az összefüggéseket tájékozatlan szinte minden terén az életnek) és még lehetne sorolni kik esnek kívül az érdeklődési körömön. A végletek taszítanak.

Szóval a válasz hogy mindkettő kizáró tényező. Ha csak szex a kérdés és muszáj választani akkor a bunkó lenne a befutó mert bár emberileg taszít kevésbé férfiatlan számomra de kapcsolatra egyik sem kéne.

2018. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem ha félénkségről van szó, miért arra a szintre gondolnak sokan hogy az illető rá se mer nézni egy nőre vagy ha hozzászól akkor ő csak elfordul mert nem mer beszélni

Ez már több mint szimpla félénkség

2018. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pl én is félénk vagyok

De nálam ez csak annyiban nyilvánul meg, hogy nehezebben tudok kezdeményezni, ha nővel beszélek akkor izgulok, kicsit kevesebbet tudok beszélni mint általában, főleg az első alkalommal inkább

De a szemébe tudok nézni, tudom tartani a szemkontaktust, nem félek a közelébe lenni, ha hozzámér nem rohanok el, ha kérdez valamit normálisan tudok válaszolni, nem csak 1-2 szóval és magamtól is tudok beszélni, csak nem mindig

2018. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bunkóság!
2018. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen bunkóság
2018. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csóróság a két fogalmat übereli náluk :D
2018. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a félénkséget bunkósággal álcázzák..... A félénkséget könnyen feloldható, de a bunkóság elfelejteni, jóvá tenni nagyon nehéz
2018. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!