Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki van előnyben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki van előnyben, a barátnő vagy a másik lány? Az alábbi szituban.

Figyelt kérdés

Adott egy pár, ahol a srác barátnőjét nem kedveli az anyja. Nem is utálja, sőt, azt is mondja, illik a fiához, de mégse látja a kapcsolat jövőjét, sok minden nem tetszik neki a barátnőben. A srác amúgy nem az anyja kívánalmai alapján választ barátnőt, de neki fontos (lenne), hogy a barátnője jóban legyen a családjával. Márpedig nem kedvelik (de nem is utálják). Nem fúrják a kapcsolatot, de nem is tekintenek rá bizakodva.

És adott egy másik lány, akit a srác anyja nagyon kedvel. Róla is azt mondja, összeillene a fiával. És hogy milyen jó barátnő lenne, mert nincsenek meg benne azok a jellemhibák, mint a barátnőben (pl. gyerekesség, önzőség).

A család nem akarja befolyásolni a srác párválasztását, és a srác nem az anyja véleménye alapján választ párt. Mégis van ez a szitu, ahol a barátnő nem élvez töretlen népszerűséget a srác családja körében, míg az a másik lány igen. A másik lány egyedülálló. És tetszik neki a srác.

A srác ragaszkodik a barátnőjéhez, szereti. A barátnő egyre kevésbé kedveli a srác anyját.


2018. szept. 18. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A srácon múlik. De a családi konfliktusok meg tudják keseríteni a kapcsolatot, ez tény. Nekem ilyen probléma vezetett már szakításhoz, engem hagyott el egy exem hasonló okból, és anyai nagyanyám konkrétan fúrta a szüleim házasságát, de a szüleim együtt maradtak, de voltak emiatt nehézségek, konfliktusok, nem volt egyszerű, ott viszont nem apám volt az alapvető probléma, hanem hogy anyám nem maradt a faluban, ahogy a nagyszüleim tervezték.
2018. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szó sincs arról, hogy a srácnak tetszik a másik lány, ezért egyértelműen a barátnő. Kit érdekel, hogy az anyukának ki tetszik? Nem az ő párja.
2018. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te lennél a másik lány a szituban? Csak mert arról nem írtál semmit hogy a srácnak tetszik-e a másik lány, csak hogy ő szereti a srácot.


Amúgy a barátnő van előnyben, ha a srác őt szereti és hozzá ragaszkodik. Nem tudom miben befolyásolja a párválasztást a család, ha a srác már választott. Ha szerinte illik a barátnő a fiához és nem fúrja a kapcsolatot az már kezdésnek elég jó. Azt csak remélem hogy a másik lányban van annyi gerinc, hogy nem fúrja a párt csak mert tetszik neki a srác.

2018. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális srác esetében full mindegy, ki tetszik az anyjának. Ha ő szerelmes és választott, akkor persze, nyilván mindenki örülne, ha a családja is elfogadja a döntését, de igazából leszarja anyuka véleményét. Amennyiben a másik lány a srác szempontjából nem veszi fel a versenyt a barátnővel, úgy igazából a kérdés is értelmetlen. Az, hogy anyuka szerint ki illik a sráchoz, érdektelen, a srác véleménye a fontos.
2018. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a válaszokat, én is így gondoltam.
2018. szept. 18. 23:53
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátnő azért barátnő, mert ő van a sráccal. Nem kell, hogy előnyben legyen bárkivel szemben is, hisz kapcsolata neki van.
2018. szept. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A srác ragaszkodik a barátnőjéhez, szereti. "


A baratno.

2018. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!