Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a hozzáállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a hozzáálláshoz?

Figyelt kérdés
Egy blog bejegyzést olvastam,egy férfiról volt benne szó aki boldog házasságban él a feleségével,rendben van minden jó a szex is meg minden.De szokott prostituálthoz járni még pedig az az indok,hogy néha ki kell adni a gőzt igaz ez csak szex és csak szükséglet levezetés vagy ilyesmi mert olyan sosem lesz mint akit szeret és azzal csinálná,de szüksége van rá mert akik azt hiszik,hogy van olyan ember aki hűséges egy párkapcsolatban az téved.Szóval azt akarta mondani minden pár megcsalja egymást csak nem derül ki soknál szóval nem létezik olyan ember aki ne csalná meg a másikat.

2018. szept. 19. 00:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Valahol igaza van. A legtöbb "hűséges" ember (férfi és nő is) csak azért hűséges, mert még nem volt elég erős kísértésnek kitéve, illetve nem volt kínálkozó lehetősége. Ha ez a kettő együtt van, akkor szinte bárkit el lehet csábítani. A "hűség" valójában nem más, mint az az ingerküszöb, hogy az illető milyen erős kísértésnek tud ellenállni.
2018. szept. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én magamról 100%-ban tudom, hogy hűséges vagyok, és nem csaltam meg a férjemet. Róla is ezt gondolom, de persze nem állíthatom teljesen biztosra. Tehát van olyan ember, aki hűséges.
2018. szept. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

A férfiaknál hamarabb előfordul az elcsábulás, hiszen a genetikai kódunkban benne van ami nehezen felülírható.

Ezt egy nő soha nem fogja megérteni.

Az élőlények hím tagjai úgy vannak kódolva, hogy minél több nőstényen keresztül próbálja a saját génálományát tovább vinni, akár más hímekkel való párbaj árán is.

A nőstények pedig a válogatádra vannak kódolva. Találják meg a legjobb apát utódai számára majd nevelje akár egyedül vagy falkában (családban).

Ez a valóság. Lehet itt lehurrogni álandóan a pasikat, de nincs értelme.

Én hűséges pasinak tartom magam, de rengeteget fantáziálok. És csak a párom iránti tisztelet tart vissza. Ha megengedné, hogy nyugodtan simán bármikor megtenném mással.

2018. szept. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez a "senki se hüséges a kapcsolatban" duma csak a jellemtelen,idióta emberek kifogása,amivel mentegetik magukat. Hazudnak maguknak is,mert ugye amit mindenki csinál,az nem bün,azért nem kell felelösséget vállalni,meg büntudatot érezni. De nem mindenki csalja meg a párját,vannak,akik öszintén szerelmesek,vannak,akik elvböl sem,vannak,akiknek ez tényleg nem hiányzik,stb.,stb... Öszintén,az ilyen emberektöl hányni tudnék. Ha már félremegy legalább vállalná fel,hogy igen ö ilyen és kész. De ez a fogjuk rá a szarunkat a többi emberre...pppfffejjjj...
2018. szept. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Jaj szánalmas ez a szöveg, hogy egy férfinak minél több nővel kell lefeküdni, mert állati ösztön.

Basszus, nem vagyunk állatok! Ne hasonlítsd már magad az állatokhoz. Ha nem tudod mi a különbség közted és egy állat között, az elég nagy gáz.

Akinek normális érzelmi világa van, aki normálisan gondolkodik az soha nem fogja megcsalni a másikat.

Normális keretek között. Ha meg valami gond van a kapcsolatában, vagy megpróbálja megoldani, vagy kilép belőle.

Férfi vagyok, lennék, még sincs bennem ez a hajlam, hogy annyira párosodjak más nőkkel. Lehet csak az önbecsülésem szabta határok végett, vagy egyszerűen csak mert tényleg ilyen vagyok.

Ha lenne normális párkapcsolatom, normális szexuális élettel, nem választanék magamnak mást, vagy nem csalnám meg a saját páromat. Mert úgy vagyok vele, ha bunkón hangzik, de luk az luk, csak a keret más.


VISZONT! A mai generáció lehet tényleg így fog már felnőni, mert rettenetesen sok az idióta a fiatalabb korosztályban, akik nem tisztelnek senkit és lelketlenül vetik bele magukat mindenbe.

2018. szept. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%

Azt, hogy a bűn a lelkét, eltorzította, és megszüntette benne a lelkiismeretet. Elnémult benne, megszünt benne a látás mi igaz, mi hamis. Ilyen esetben szokott az lenni minden ember esetében, hogy a hamisságot tartja igaznak, és az igazság ellen áll, és tagadja.

Ez egyértelműen megszállás. Ahhoz, hogy ezt tudná az illető rá kéne hogy jöjjön, de ilyen leuralt állapotban sosem fog rájönni, hogy mit képviselnek a prostituáltak, és mi lakozik bennük.

Abban a szent pillanatban ahogy megszabadul egy ilyen ember, és ki van parancsolva belőle az az egyik uralkodó őt leuraló szellemiség, abban a pillanatban fordul el a kedvtelésétől, és látszik meg előtte mi igaz, és mi hamis.


Sok férfiről tudok akik ezen keresztül mentek, és változtak meg, az egykori hűtlen egyedek Jézus nevére. Hűséges embernek.


Nézd meg mit ír a Biblia a prostituáltakról, mi a szerepük a szellemvilág szerint, és mivé válik akár egy prostituált is, ha Isten belép az életében (lásd Mária Magdolna példáját).

2018. szept. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
6+ Arra is rá kéne jönnie ennek a férfinek-de ilyen leuralt állapotban sosem fog, hogy a szellemvilág hogy használja őt fel, a prostiktól átvette szellemiség szétosztásával az átlag nők felé. Ahogy a feleségének is, akár egyetlen aktussal mit ad át, annak a szerencsétlennek, és mivé fog válni mellette.
2018. szept. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%

7+ Egyet tudok javasolni ennek a férfinek, ahelyett hogy blogokban kérkedik a hűtlenségével, ahelyett keresse meg azokat a férfiakat, akik már megszabadultak abból, amiben ő jelenleg még dagonyázik. És kérdezze meg tőlük hány év kellett, hogy meg tudjanak szabadulni, és megtisztulni. És hány éves harc várt a nejükre, mire ők is ki tudtak jönni abból, amibe kerültek az adott férfi által, aki prostikhoz járt.


Én a blog irkálás helyett erre tenném az illetőnek a hangsúlyt. Nem arra, hogy kérkedik a bűnével és Istent tagadja ezerrel.


Azok a férfiak, akikről írtam, már mind átmentek azon amiben ő még bent ül. Kivétel nélkül megvívták a harcukat és ma sikeres családapák és férjek, és nem kell nőkről nőkre járkálniuk..

2018. szept. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

#1

Már megbocsáss, de életemben nem éreztem úgy, hogy ráugranék egy nőre, csak mert jól néz ki. A magad nevében beszélj.


Ez kb. olyan, mint amikor egy dagadt falánk ember azt állítja, hogy a többiek csak azért vékonyak, mert nem voltak finom ételek kísértésének kitéve. Na ugye.


Komolyan azt gondolod, hogy a hűséges emberek életükbe nem láttak vonzó, csinos nőket, vagy nem kerültek a közelükbe. Eléggé el vagy tévedve barátom

2018. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismert pasi írta egyszer, hogy a hűség csak "döntés kérdése".
2018. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!