Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a hozzáállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a hozzáálláshoz?

Figyelt kérdés
Egy blog bejegyzést olvastam,egy férfiról volt benne szó aki boldog házasságban él a feleségével,rendben van minden jó a szex is meg minden.De szokott prostituálthoz járni még pedig az az indok,hogy néha ki kell adni a gőzt igaz ez csak szex és csak szükséglet levezetés vagy ilyesmi mert olyan sosem lesz mint akit szeret és azzal csinálná,de szüksége van rá mert akik azt hiszik,hogy van olyan ember aki hűséges egy párkapcsolatban az téved.Szóval azt akarta mondani minden pár megcsalja egymást csak nem derül ki soknál szóval nem létezik olyan ember aki ne csalná meg a másikat.

2018. szept. 19. 00:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10 Nő írta. És az én voltam.
2018. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csak nehogy a felesége életét tönkretegye valami jó kis nemi betegség. Volt már rá példa a történelemben...
2018. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem él boldog házasságban, és a szex sem jó.

Tagadásban él. A szönyeg alatt már dübörög a dinoszaurusz.

2018. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#5: a nők és a férfiak is csak akkor hivatkoznak az ösztönökre, amikor az ő érdeküket szolgálja. Egyébként de hát mi emberek vagyunk, nem állatok.
2018. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha én megteszek valamit, ami erkölcstelen kategória, ámbár más is csinálja, akkor a sorba beállva, mondhatom azt haza beszélve, hát nincs olyan, aki ne csalná meg a másikat. Ezt egyszerű disszonanciának hívják. Nyilvánvalóan elhajlik a véleményem efelé, ha én is megtettem: mert magamból indulok ki.

Mindegy ki milyen rizsával magyarázza a szaros bizonyítványát, a tettek számítanak.

Engem soha nem érdekelt, kinek milyen a nyomora- utólag. Szóljon amikor ép baja van - megbeszéljük, avagy kitalálunk rá vmit. Ha a férjemről megtudnám, hogy ilyen dumával kefél a hátam mögött, először is magamat szégyellném el, hogy választhattam ennyire mellé, hogy ilyen balfék gondolkodású pasi mellett vagyok. Másodsorban elgondolkodnék, mit nem vettem észre, harmadsorban mehet a bánatba, mert neki is van szája, hogy szólt volna. Röviden ez a véleményem. Nem vagyok bonyolult ember :D

2018. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
23%

5-ös

Na figyel, Te nem ismersz engem így ne ítélj meg. Nem vagyunk állatok, de azokból fejlődtünk ki így az ösztönök egy része megvan minden emberben.

Ez egy tudományosan bizonyított tény, úgyhogy ha nem tudsz valamit nem kell egy ismeretlent úgy degradálni más előtt, hogy egyébként halvány fogalmad sincs az egészről, hisz még nem volt kapcsolatod sem.

Nem kell itt tenni a szépet, hogy jajj, Te milyen hűséges vagy, amikor még esélyed sem volt a hűségre.

Szóval legközelebb csak olyanhoz szólj hozzá amihez értesz is.

2018. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!