Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassak le valakit, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassak le valakit, ha barátnője van, de nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Másoknak úgy adta elő a sztorit, mintha én nyomulnék rá, ami baromság.

Elküldtem, mert barátnője volt. Akkor pár hétre rá szakítottak, de most újra együtt vannak. Egyszerűen nem hagy békén.


Letiltottam, mindent csináltam, de hiába. Most a szomszédomnál fogva akar a közelembe férkőzni. Bolond.


2018. szept. 20. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Szólj a szomszédnak,hogy mi a helyzet.

Vagy ha a barátnője értelmes,annak.

2018. szept. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Valamit a nőjének, meg a családjának hazudozik rólam, az 1000 %, hogy én nyomulok, pedig 3 hónapja nem is beszélek vele.


Akkor amúgy gondoltam rá, hogy elküldöm az üzeneteinket, de kitöröltem, pedig abból kiderülne az igazság, kicsoda valójában. Agyba-főbe csalja a barátnőjét is.


Megmondta, hogy csak lefeküdni szeretne velem, én nemet mondtam. Majd mikor szakítottak, már összejönni szeretett volna velem. Már rendőrrel is fenyegettem, mert napi szinten 4-5 alkalommal elautókázik erre, amerre lakom.


De mondom a családjának valamit kamuzik rólam, mert múltkor is megyek el autóval és röhögtek.

2018. szept. 20. 00:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Küld el a barátnőjének a beszélgetéseiteket.
2018. szept. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Cseszhetem, kitöröltem...
2018. szept. 20. 00:53
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Akkor hagyd hogy megint irogasson és ne töröld ki.

Én amúgy szóba se álnék vele. Nem venném figyelembe. Ha nem is kommunikáltok sehogy akkor nemtudnak téged meggyanusítani meg terjeszteni rólad.

2018. szept. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Tekintsd levegőnek. Nyugodtan szövegeljen rólad, az igazságot te tudod, a többi lényegtelen. Előbb utóbb majd észre vesz egy másik nőcit, és akkor békén hagy. Mert meg van a következő áldozata.
2018. szept. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Ne foglalkozz vele. Ha a szomszéd elmeséli ezt, mondd neki a sztorit (amennyire úgy érzed köze van hozzá). Ő nyilván nem fogja azt gondolni, hogy te nyomulsz, ha egyszer a srác keresett, és legközelebb őt is elküldi. Ha máson keresztül keres, akkor azoknak is mondd el ugyanezt. Ha téged keres fel, szóban ne állj vele szóban, esetleg ha nyilvános helyen vagy (és miért ne lennél) üvölts rá, hogy hagyjon békén. Ha írásban keres mentsd le, de ne válaszolj. Ha arra autózik, fotózd le. Később azt is elküldheted a barátnőjének, az sem egészen azt bizonyítja, hogy te nyomulsz rá.

Ha semmi sem változik annak ellenére, hogy nem foglalkozol vele/elküldöd, ha mégis muszáj, és ilyen írásos bizonyítékod is van, akkor küldd el mindet a barátnőjének, mondd meg, hogy téged nem érdekel mit kezdd vele, hogy együtt maradnak, vagy sem, nem azért küldöd, hanem mert zavaró a barátja közeledése, közelsége, és ezt az egy utat láttad, hogy leredukálódjon.

2018. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mutatkozz kigyurt vagy kisebbségi pasikkal.


Én egyszer megkértem egy kisebbségit hogy segítsen lekkocoltatni x srácot, hát amit kapott a srác, már kezdtem sajnálni

Nem fizikailag hanem szavakkal bántotta irto keményen, azt nem felejti el soha. Ugy inditott hogy: na mondjad csak kisapám mit akarsz a feleségemtől? Itt vagyok előtted nyisd ki a szád. Szolalj már meg.és kb ilyesmi dumák irto arrogánsan mint aki agyonveri a következő pillanatban.

Habár nekem spanjaim voltak, tiszteltek. Az egyik exem megverték ahogy a hátam mögött beszélt rolam. Csak később tudtam meg, ott sem voltam.

Bennük az erő :D

2018. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!