Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire írhatta ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire írhatta ha van barátnője?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást személyesen is. Azt írta hogy azért ír nekem, mert szeret velem beszélni. Aztán egyszer elköszönéskor azt írta hogy puszillak, utána írta hogy véletlenül írta ezt.
2018. szept. 17. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is vannak ismerőseim, akik puszival köszönnek élőben mindig, online chat esetén meg csak leírják, hogy "puszi", vagy "puszillak".

Megszokás kérdése. Ennek önmagában nem tulajdonítanék jelentőséget.

2018. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Jaj ne légy már ennyire buta:D Ha valakinek jó kedve van, vagy csak egyszerűen örül, boldog akkor elköszönéskor bárkinek akivel jól érezte magát mondhatja..Semmit nem jelent.


Ez ugyan olyan, mint amikor mondják, hogy csókőzőn,csókólóm a kezét-lábát stb. cuppantás, vagy bármi ami ehhez hasonló. Vidán, örömteli szavak, amik kiszoktak buggyanni az emberekből, ha túlcsordulnak. De semmi mögöttes nincs benne, semmi rejtett dolog.

2018. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó csak ő utána írta hogy véletlenül írta.
2018. szept. 17. 13:52
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Véletlenül bele fogsz csücsülni a fütyijébe. 😆
2018. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

3 Azért nem lehet a társadnak veled könnyű, mert én tuti az ilyen kutakodó, örökké féltékenykedő egyedet tuti hogy helyre raknám.

Vagy azért csinálod ezt, mert éppenséggel neked van valaki, és magadból indulsz ki?:D

2018. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nem tudsz mondatot értelmezni. Nem én vagyok a barátnője, hanem ez a pasi a barátnője mellett írta nekem.
2018. szept. 17. 13:56
 7/15 anonim válasza:
100%

Tini kategória????


Persze véletlen, tipikus pasi szöveg. Miért és az hogy akadályozza meg, hogy van barátnője veled meg írogat??? Esetleg még többet is akar.


Neked kellene eszednek lenni és levakarod magadról, mert jól nem jöhetsz ki ebből, hidd el.


Velem pont ugyanez volt, egy rendezvényen be voltunk rúgva, beszélgetett a társaság, semmi nem volt, (barátnője is ott volt valahol), én nem láttam. Utána írt Facebookon, elhajtottam. Én lettem kikiáltva lotyónak, mert állítólag majdnem lesmároltam, pedig csak azért hajolgattam közzel, mert nem értettem a zenétől mit mond nekem. Azóta a csaj rám szállt, a srác meg zaklat, hiába tiltottam.


Ez saját történet. Ja és az üzeneteinket is elküldözgette másoknak.


Ebből Te nem jössz ki jól!!!! Lehet otthagyja a csajt miattad, de veled is ugyanezt műveli majd!

2018. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini, és eszem ágába sincs vele összejönni.
2018. szept. 17. 13:58
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon miért ír neked ilyeneket? :D

Persze, hogy azt írta véletlen volt, így magyarázta ki, pedig valójában a reakciódra volt kíváncsi, az érdekli, hogy mennyire vagy nyitott rá.

2018. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
végre valaki leírta (#9) a lényeget.
2018. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!