Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem estin egy felnőttképzési szakot, amivel minden második estém elmegy. Van egy csoporttársam, aki valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva már első pillanattól mágnesként vonzott magához, ráadásul az első óránkon egymás mellé ültünk le.

Nagyon ritkán érzek ilyet valaki iránt úgy, hogy gyakorlatilag a nevét sem tudom (tudtam akkor még) és még egy mondatot sem beszéltünk egymással. Az érzés gondolom kölcsönös lehet, hisz keresi a társaságomat szünetekben és ami számomra bizarr, hogy általában megvár órák végén az épület előtt (úgy csinál, mintha véletlen lenne :D), hogy együtt tegyük meg azt a pár lépést az autóinkig. A szemem sarkából látom, hogy folyamatosan szemmel tart, figyel, zavarba jön, ha ránézek, vagy hozzászólok.

Nem tudom, hogy ez ijesztő-e inkább, vagy imponáló. Baromi érdekes, hogy így vonzódom hozzá, ez az állandó szemmel tartás viszont inkább megijeszt!


Volt már olyan érzésetek valakivel kapcsolatban, hogy még ugyan két mondatot nem beszéltetek, de egyszerűen szikrázik a levegő köztetek?


2018. szept. 20. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Van ilyen. Ennek örülni kell :) Ismerd meg jobban.
2018. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Igen:D Tudom miről beszélsz:D Életemben még olyan zavarban nem voltam mint akkor. Ráadásul akkoriban ingatlanoztam, és pont az egyik új ügyfelemnél volt ez. Aztán később kiderült, hogy nem máshoz van szerencsém, mint ahhoz akivel évek óta irkáltam a neten privát:DD Gondolom jókat vidulhatott magába..mert egyébként egy hatalma szaktudású számitástech profi:D
2018. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
2+ Remélem nem robban fel, hogy ezt kiírtam:D Privátba akartam, de így sikerült:DD
2018. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Igen voltunk!

Esti gimi (felnőtt gimnázium)

12 éve a feleségem, boldog házasságban!

2018. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!