Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha házassági szerződést akarok írni?

Figyelt kérdés
Már maga a házasság is egy szerződés ami tartalmazza, hogy kinek mi jár. Miért bizalom kérdése? Nem arról van szó, hogy valaki válni akar, hanem hogy reálisan gondolkodik, felnőtt emberhez méltóan.

2018. szept. 20. 21:02
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
És azt ki dönti el, hogy mennyi járna az asszonynak "jogosan"? A szülés/gyereknevelés miatt kimaradt fizetésemeléseket, előléptetéseket, visszautasított ajánlatokat, majd a gyerekek miatti gyakorlatilag egy életre lecsökkent munkapiaci értéket is beleszámolod? Vagy adnál neki 2 évre mondjuk havi 50ezret, aztán oldja meg egy esetleges válás után ahogy akarja? Azt írtad, hogy olyan nőt akarsz, aki eltartja magát, hát tőlük a gyerek sokkal nagyobb áldozatot követel.
2018. szept. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Attól mert ferdítitek a mondanivalómat, csak hogy magyarázkodjatok, az a ti bajotok.Ez a feleség =család ezt csak a nők szeretnék gondolni. Egy ember leél 90 évet, és max 6-ot otthon tölt. Persze tudom: ,,háttér". Én olyan nőt akarok aki valamit össze akar hozni a gyerekeinek, nem pedig olyat, aki a gyerekeinek járó leendő, majd meglévő örökségen akar élősködni. A törvény sem véletlenül íródott. Azért kedvez nekik a törvény, mert mindenki tudja hogy csak így van hol lakniuk.
2018. szept. 21. 00:07
 13/44 A kérdező kommentje:
Azért tök durva ilyen őszintén hallani tőletek... tehát ti se értitek hogy mi értelme házasodni,ha egyszer nincs anyagi előny...én nem vagyok kommunista. Szerintem igenis mindenkinek annyi jár amennyiért megdolgozott. Én szívesen vállalom a gyes idő felét. Ha ti órabért kértek a feleség szerepért,akkor nem tudom miért nézitek le az ősi szakmát űzőket. Én nem akarom hogy a gyerekeimnek ilyen anyjuk legyen.
2018. szept. 21. 00:21
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem ferdít semmit, egész egyszerűen másképp fogjuk fel az életet, mint te.
2018. szept. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
(Egyébként ki mondta, hogy lenézzük a prostikat?)
2018. szept. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
94%

"Ez a feleség =család ezt csak a nők szeretnék gondolni."


Nem vagyok nő, te szerencsétlen balfék gyerekmániás ökör.

2018. szept. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
95%
Ostenem csak ilyen isten barmával ne hozza össze a sors a kislányomat! Egy apa
2018. szept. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
96%

A házassági szerződéssel nincs semmi baj.

Itt veled van baj, elég rendesen. Azzal a stílussal van baj, ahogy ezt előadod, meg azzal az elvvel, amiért erre szerinted szükség van.

Ez a kettő önmagàban elég, hogy akkor se akarjon tőled folytatást egy nő, ha havonta fizetsz érte egy komolyabb összeget.

2018. szept. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 Krúdy Gyula ***** válasza:
40%

Kérdezővel értek egyet.


Apám egész életében dolgozott, és eléggé jó életminőséget megteremtett. Anyám egy szappanoperanéző léhűtő, de persze a kapcsolat első felében még nem ezt mutatta faternak. Most közel 40 év után válnak. Anyám mindent visz ami őt "illeti" mert szerinte bármit is letett az asztalra. 20 éve nem dolgozik mert... mindig más miatt.


Nagyon szeretem a menyasszonyom, de sajnos saját szüleimen okulva én is írok majd ilyen szerződést, és leendő feleségem mivel nem kihasználni tervez engem, így meg is érti.


Azok akik álomvilágban élnek, és sajnos nem látják át eme fantasztikus modern kor veszélyeit remélem nem fognak koppanni. Mind a nők, és mind a férfiak között vannak szutykok. Óvatosnak lenni nem bunkósság, és nem kizáró ok a boldog életre.

2018. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Kedves Krúdy Gyula! Na végre egy férfi. Ezek itt háztartásbeliek, elég csak megnézni, hogy mikor válaszolnak. Én tudok, mert nincs főnököm. És az az irritáló, hogy ilyenkor úgy adják elő, mintha tényleg nekik járna, és mintha nélkülük a vagyon meg se valósulhatott volna,és pontosan tudja az anyád hogy az apád neked szánta. Nagy szerencséd van a menyasszonyoddal. Sok sikert kívánok!
2018. szept. 21. 10:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!