Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden változik, semmi sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden változik, semmi sem marad ugyanolyan. Még a mobiltelefonok se. Ahogy az emberek élete sem. Nincs állandóság, minden változik. Szerinted? Jobb ha nem olvasod el.

Figyelt kérdés

Ú, basszuskulcs, lehet most rinyálni fogok. De még mindig jobb ha itt írok hülyesegeket, mintha ráírok az exemre hajnalban. 24 éves nő vagyok. Nemrég még 23 voltam. Jövőre ilyenkor 25 leszek. Az egy negyed évszázad.

Azt látom, mindenkinek alakul az élete. Minden változik. Semmi sem ugyanolyan, mint egyszer volt. Ez nem azt jelenti, hogy jobb vagy rosszabb, csak, hogy más. Nem látok állandóságot senki eletében sem az ismerőseim közt. Bombabiztos kapcsolat felbomblik. Helyes, izmos srác 3 évig volt egyedülálló, mert olyan válogatós volt (plusz rákban meghalt a tesója), most meg a válogatóssagot félretéve egy külsőre átlagos lánnyal jött össze. Valaki, aki külföldre akar menni, sose jut ki. Másvalaki, aki sose akart külföldön lakni, anyagi okból kikényszerült, és elment basszus. A másik meg biológusként végzett, most meg jógainstruktor lett, akkor minek a diploma, kérdem én.

Szóval, semmi allandósag, minden folyton átalakul, mindenki élete megváltozik, kicserélődik. Ott a Facebook, jó az, hogy van? Hisz egy csomó infót szippanthatunk be emberekről, akik régen az életünk része voltak, pedig régen az ember szinte nem tudott róluk semmit. Most meg van Facebook, így tudunk róluk, nem csak pletykákat hallunk, mint a régi időkben. Vagy régen elrendezett házasságok voltak, és nem is volt ilyen hogy "az exem", meg emberek akik resze voltak az életemnek, de többé semmi közöm hozzájuk? Es nem csak a Facebook, akinek van aktív Instagrammja, arról 2 információs adatbázis áll rendelkezésre. Régen ilyen nem volt. Le is védtem a fiókjaimat, szinte üresek lettek. Az ismerőseim meg rám írnak, mi a baj. Mintha valami baj kéne ehhez. Az a baj, hogy emoatt azt hiszik, baj van, és nem azt, hogy most vagyoo normális. Kit érdekel egy újabb mosolygós fotó? Kit érdekel bármi is? Max 1-2 fobtosabb dolog van, de a többit minek közkincsé tenni. Kiürítettam a névjegyemet is. Ugyan minek bárkinek is onnan bármiféle adat rólam?

Nem tudom mi a szerelem szerepe az életben. Remélem nem vétettem sok helyesírási hibát, amíg írtam. Mobilról írok. Samsungról, eddig még sose volt androidos telefonom, csak windows. Mindenki azt mondta szar a Samsung, pedig nem. Az android rendszer pedig megváltás a Windows oprendszer után. Ugyan mi a szerepe? Az ember már tiniként elkezdi hajszolni. De miért, szibglin nem lehet teljes az ember? Szerintem az a jó párkapcsolat, ahol két önmagában is teljes egész, boldog ember összeáll. És nem az, ahol két egyedülállóként boldogtalan, elgyengült ember összeáll, hogy legyen öröme meg ereje. Néha lehet a másikból erőt meríteni, de nem mindig. A legtöbbször igenis önmagunkból kell erőt meríteni, és önmagunkban egyszál egyedül csak magunkra számítva erősnek kell lenni. Ha két ilyen ember mégis egymást választja, na az párkapcsolat. Ott igazi szerelem van, hisz nem szorulnak rá a másikra, nem azért vannak vele, hogy altala legyenek teljes egészek. Hanem mert beleszeretnek, és szeretnék, ha a másik a mindennapjuk része lenne. Amúgy is a régi Nokia készülékeket nem lehet lefrissíteni Windows 10-re. A 8.1-es oprendszeren pedig megszűnt a támogatás.

Remélem nem olvasta el senki végig. De ha mégis van olyan eltévedt lélek, aki idáig leolvasta, annak szép napot, még akkor is, ha utána hagy egy leoltós kommentet. Na, megyek és ráírok az exemre így hajnali fél 4-kor. Csak még nem tom mit.


2018. szept. 21. 03:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
de küldjél neki hozzá egy doboz kalmópirint.
2018. szept. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Irigylem az exedet (meg a jövendőbelidet), nagyon érdekes nőnek tűnsz.


Mai versidézetünk:


"Hiába fürösztöd önmagadban,

csak másban moshatod meg arcodat."


Egyszer egy társkereső hirdetésben azt írta valaki: "azért keresek valakit, mert csak másban moshatom meg a pofámat". Bár én se sok olyan párkapcsolatot láttam még, ami igazán érdemes lett volna.

2018. szept. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
22%

Ismerek ilyen "okos" egyedeket, mint amilyen te vagy. Akkora sznobok, mint az állat. Ja meg minden hétvégén más hapsi mártja beléjük az olajpálcát, mert amúgy ők sem szeretik a változást, haha. Lelkileg totál instabilak, s olyan durva hangulatingadozásaik vannak, hogy egy részletes pszichopatológiai tanulmányt kidolgozó szakember is megirigyelhetné. Úgyhogy gratulálok, tl;dr következik: jól beszívtál, s sírdogálsz a volt bikád után. Egyszerű vagy te, mint a faék.

#2: Neked meg sok lesz már most kora reggel a nők s#ggnyalásából, barátom. Írta volna ki ezt a megható nyálóceánt egy kandúr, nyomban ugrottál volna fikázni. Még csak vicces sem vagy a kettős mércéddel, cseppet sem, mindinkább lehangoló, szánalmas és kétszínű.

2018. szept. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
3. Ahogy az ősi mondás tartja, disznóröfögés nem hallik a fa tetejéig.
2018. szept. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam, és nem ártott meg az írásod. Mondjuk az ilyen jellegű témákon én ca. 15 éves koromban estem túl, de jobb későn, mint soha.


Stabilitást hiába is keresel ezen a világon, tanuld meg a hullámokat meglovagolni.


Csütörtök éjjel fél négykor ilyesmin agyalni a legjobb időtöltés számodra? Van ez az alvás nevű dolog, próbáltad már?

2018. szept. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Elolvastam.

Régrn ilyenek mentek a naplómba. (32 vagyok)

Írj blogot.

Ja, es boldog szülinapot!

2018. szept. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha a 24 ilyen siralmas, 40nél felkötöd magad.

A változás jó, izgalmas, bár nem mindegy hogy állsz hozzá.

Ex még lesz több is.Keresd a következőt.

2018. szept. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Fogadjunk, hogy egy idealista INFJ-vel van dolgunk. Nagyon jó a beszélőkėd. Showbusiness punci lehetnél.
2018. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Hát igen ezt jól látod - itt az egyetlen állandó dolog a változás.

Az a helyzet hogy ez a duális világ ami ellentétekből épül fel (hideg-meleg, jó-rossz, tűz-víz, fény-sötétség, stb) törvényszerű hogy haladjon valamilyen irányba.

Erre az irányra már mi is hatással vagyunk, de mindenképp változik/halad valamerre.

Arra kéne szerintem inkább jobban odafigyelni hogy közben mi magunk hogy változunk.

Olyan irányban haladunk-e, amerre szeretnénk?

Vagy csak épp fúj a szél mint az őszi levelet, és ki tudja mi lesz...

Viszont kell egy belső egyensúly, valami amiből erőt meríthetünk hogy számunkra jó döntéseket hozhassunk, és így kedvező irányba haladhassunk tovább. pl én zen meditációt gyakorlok - ott pont azt keressük ami változatlan, és nem erre a dualisztikus gondolkodásra épül. Viszont az soha nem keletkezett, és nem is fog megszűnni, és szóval vagy semmilyen más módon nem megfogalmazható. Csak tapasztalni lehet, de szerintem hasznos hogy jobban átláthassuk a dolgokat.

Szóval másrészről ezt csak azért írtam le, mert szerintem van olyan ami nem változik, én is ezt próbálom tapasztalni, viszont nem tudok róla semmit mondani - mert semmi nem jellemző rá.

Ezt mindenki csak saját maga tapasztalhatja, ha elég képzett rá...

A párkapcsolatoknak jól leírtad a lényegét.., bár ha egyedül elég erős vagyok akkor miért kockáztatnám már a szenvedést amit egy párkapcsolat esetlegesen okozhat?

Habár értem amit írsz, és igazad van! Biztos "én,, vagyok csak ilyen elvont.

Az a lényeg hogy nem kell a változásoktól félni vagy rágódni. Inkább a saját életünket kell olyan helyzetbe hozni, amiben olyan irányban tudunk haladni hogy mikor halálunk előtt visszanézünk az életünkre, azt lássunk hogy jó volt így! Olyan változásokon mentünk át amik számunkra szügségszerűek voltak...

2018. szept. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Az csak a te bajod, ha nem tudod megkülönböztetni a jót a rossztól, pedig ez elég alapvető emberi tulajdonság. Az emberek nyilván azért változnak, hogy jó irányba tereljék az életüket, nem másért. Nem mindenkinek fáj a változás, szerintem a siránkozásod túlzás, attól, hogy változnak az életkörülményeim, még nem jelenti azt, hogy az előbbi rossz volt, én inkább úgy érzem, hogy minden állapotnak megvan a maga szèpsége.


Lehet, hogy csak te ítéltél bombabiztosnak egy kapcsolatot, fel kellene nőni értelmileg, akkor talán jobban megítélnéd, hogy mi az igazi biztos kapcsolat.


Szerintem írtó gáz a facebook, insta problémád, ha valakiről nem akarsz tudni, akkor kiköveted őt és kész, vagy nem facebook-ozol. First World Problem.


Az is gáz, hogy jobb megoldásnak tartod a kívülről elrendezett házasságokat. Ebből is látszik, hogy fenét tudsz te a kapcsolatokról.


“Kit érdekel bármi is?” - Helyesbítek, kit érdekel a nyavalygós kérdésed?


Szerintem csak túl sok időd van a semmin agyalni, nagyon unatkozhatsz.

2018. szept. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!