Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az asszony nem tesz elém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az asszony nem tesz elém enni akkor nem eszek. Mi ez az új "hóbort"?

Figyelt kérdés
Ismerösi körömben egyre több pasi hangoztatja, hogy ő nem eszik magától. Mi a véleményetek?
2018. szept. 21. 11:59
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
91%

Hogy nem férfiak, nincs ebben semmi meglepő :D

Az a nő aki ilyen sheggfhejjel együtt szeret lenni, meg is érdemli, hogy pótanyut játszanak.

2018. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
97%
Ilyet még nem hallottam, de miért nem kérdezed meg az ismerőseidet?
2018. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen haljon éhen. Bár gondolom a lábtörlő asszony kiszolgálja így is az ilyen uraságot, az ilyenek nagyon jól tudják, hogyan kell maguk mellé tökéletes áldozatot választani..
2018. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen is van sajnos, de aki ilyen férfit választ, az megérdemli a sorsát.
2018. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
98%

Ebben semmi új nincs. Apukámnak van egy kollégája, már tizex éve is mesélt róla, hogy az asszony minden reggel felkel vele, hogy elkészítse a reggeli teáját és szendvicsét, holott az asszony ráérne 1,5 órával később kelni.

Nálam ez kizárt dolog lenne. alapvetően szeretem nőként a "női" munkákat megcsinálni, sőt nem is vagyok egy konyhatündér, de azért enyni önállóság legyen már egy férfiben. És ha valamiért elutazok 3 napra, akkor éhen hal?

2018. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
98%

Nyugodtan mondhatná a párom, röhögnék és mondanám, hogy akkor maradj éhen nyugodtan.


De szerencsére nem egy 5 évessel jöttem össze, akkor is képes ellátni magát, ha nem fogom a kezét.

2018. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
2%
Ilyen baromságot még soha nem hallottam. Biztos nincs ilyen "hóbort".
2018. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
28%
Igen, elég sok helyen van ilyen. Első körben a nő örömet akar szerezni ezzel. Úgy benne ragadnak ebbe, mikor már terhes a nőnek akkor is.
2018. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ebben semmi új. Nagyszüleim is így vannak. A papa kifejezetten házias volt fiatalon. Aztán a mama gondolt egyet, és mindent ő akart csinálni, mert neki csak az felel meg, amit ő csinál. Katasztrófa egyèbként. 88 éves a mama, alig áll már a lábán, de még mindig ő akar csinálni mindent. A papa 93 éves, ő most ott tart, hogy egy kávét nem tud főzni, mert annyira minden ki lett véve a kezéből.
2018. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
1%
Én is útálok egyedül enni ill. akkor nem eszek- pedig nő vagyok. Szóval szerintem ez teljesen normális dolog.
2018. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!