Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a párkapcsolatok, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párkapcsolatok, ami lányok/nők kezdeményezésére jöttek létre, azok tényleg rövidebb életűek lesznek?

Figyelt kérdés
Tehát szerencsésebb, ha férfiak kezdeményeznek, mert ha nők kezdeményeznek, azt a férfiak úgy ítélhetik meg, hogy "no ez könnyű numera lesz", és valóban ritkábban jut túl az egyéjszakáson? Van ilyen összefüggés egyáltalán vagy nincs? Mit gondoltok?

2018. jún. 12. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem igazán mert a pasi kezdeményezni, a munkahelyemen találkoztunk többször is, de soha nem mert rákérdezni semmire.


Végül már nem bírtam tovább, és én kérdeztem meg, hogy mi lenne ha beülnénk este valahová.

Ennek lassan 6 éve, és együtt vagyunk.

2018. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Honnan az istenből veszitek ezeket a hülyeségeket?

Jó lenne már egy hülye elméletek alkateória. Felnőttek...

2018. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen ez a sok elmélet meg amolyan "kitalált törvények" kinek szabad kinek nem....nevetséges, felnőtteknél az értelmesebb embereknél nincsenek ezek az ostoba játszadozások.
2018. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Ezt az elméletet már én is hallottam fiú haveroktól xD Semmi alapja.Szerintem egy csaj is kezdeményezhet.Én ezt simán meg is teszem de utána már nekem is jobban tetszik ha a pasi a dominánsabb
2018. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk én mint nő kezdeményeztem. Már 16 éve vagyunk együtt boldog házasságban.
2018. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezeket nagyanyó, és anyuka veri a nők fejébe, mert így szokás, így illendő 1920-ban. Aztán a nők egymást is hülyítik ezzel, így kifogást találva, hogy ők miért nem tesznek semmit az ismerkedésben, miért várják a sültgalambot.
2018. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Hát nem tudom. Nálunk én kezdeményeztem és 2 éve vagyunk együtt... Akkor velünk van a baj? :D
2018. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Légből kapott teória, semmi alapja sincsen.

4 kapcsolatomban a lány kezdeményezett. Volt amelyik tartós volt és volt amelyik rövid, kalandszerű. A különbség a kezdeményezés módja. Akivel fokozatosan, egyre hosszabb beszélgetésekkel alakult, jobban megismertük egymaat sokáig is tartott. Ott a kezdeményezés azt jelentette, hogy áthívott magához matekozni.

Másik kettő lány koncerten egy koncerten, illetve egy parkban az ölembe ugrott és megcsókolt. Ezek néhány hónapos kavarások voltak. Ezeknek sem azért volt vége, mert "könnyű numera" volt. Egyszerűen azért, mert semmilyen ismerkedés sem történt és nem passzoltak a azemélyiségeink egymáshoz. Meg azért mert még tini voltam.


A konklúzió mindössze annyi, hogy akárki is kezdeményez, annak normálisan a másik MEGISMERÉSÉRE kell, hogy irányuljon.

2018. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!