Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nőiesebb a rövid haj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nőiesebb a rövid haj mint a hosszabb?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 23. 09:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ténylen nem áll jól neki, bár maszkulinabb sem lett tőle.
2018. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A cikk szerint nem a rövid haj, hanem az említett nõszemély.
2018. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

Gyönyörű ez a nő mindenhogyan, de sajnos tény, hogy egy hogy már egy félhosszú haj is meglágyítja a vonásokat, nőiesebbé teszi az arcot.


Mindezt úgy mondom, hogy hasonlóan rövid most a hajam, annyira kényelmes így egyedül ez szól mellette.

2018. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy tényleg nõiesebb lett volna, de szerintem nem a haj teszi a nõiességet. Inkább arc, testalkat.

Én irigylem az olyan kinézetū nõket, akiknek minden frizura jól áll nekik, míg mások a legszebb frizurákban sem érzik magukat igazán nõiesnek.

Szerintem butaság ez a “hosszú hajú nõk nõiesek” szövegelés, legalábbis ha olyan nõket példázunk, akik alapjaiban nem olyanok, akkor nem fog rajtuk sokat segíteni a hosszú haj.

2018. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
98%

Ezt a hosszú rövid mizériát nem értem miért nyomatjátok.


Annyira szánalmas és felszínes kisfiúk vagytok. Legalább ez egy szűrő, hogy kivel ne kezdjen az ember még csak udvarias beszélgetést se.

2018. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát, szerintem így már egyáltalán nem olyan szép, mint volt.
2018. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
97%

A rövid haj a kimondottan babaarcú, finom vonású nőknek áll jól. Irina S. arca inkább szögletes, amit lágyítanak a hosszú fürtök.

Ellenpélda pl. Halle Berry, aki hosszú hajjal jellegtelen, röviddel sokkal szebb.


Azt meg már az oviból hozza a többség, hogy a lányok haja hosszú, a fiúké rövid, mert más különbség csak pucéran látszik. Sajnos, sok pasi megmarad ezen az ovis szinten, hogy a hosszú hajtól lesz valaki nő. Nekik tudok ajánlani egy kedves travit, derékig érő sövénnyel.

2018. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek az arcához illő hosszúság, és a kellően ápolt haj áll a legjobban. Sok igénytelen hosszú hajat látok, ahol össze-vissza, nagyon csúnyán kilóg a pótlás, vagy a vége jó töredezett, mert a tulaj nem vágatja le, mert "hát a hosszú haj milyen szép", agyon van szőkítve-vasalva, stb.

Sokan kíváncsiak, váltani szeretnének, vagy betegség miatt ritkul a hajuk, netán ki is hullik mind, ezért rövid... és ezt ránézésre nem tudjuk megállapítani, úgyhogy felesleges ujjal mutogatni. Vagy éppen ideje nincs gondozni, volt egy rosszul sikerült festése, bármi lehet. Ezeket például mind fodrásznál hallottam, mikor irigykedtek, hogy de jó, nekem van miből vágatni, mikor nekik meg .....(illessz be ide egy okot a fentiekből).


Nekünk igazából úgyis mindegy, senki nem fog senkit kényszeríteni, hogy ezt vágasd, mert XY szerint ez a nőies.. meg ahogy mondani szokták: úgyis visszanő (jobb esetben):D

2018. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez jut eszembe: Miért nőiesebb a hosszú haj, mint a rövidebb? Majd ez: Kit érdekel, hogy más szerint melyik.
2018. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben igaz ez, ha az illető jobban kezd figyelni a rövid hajára.


Volt már mindenféle hosszúságú hajam az álltól derékig skálán (most épp utóbbi van). A rövid hajra többet kell figyelni, mire beállítod, beszárítod, formázod... Sokkal többet bíbelődik vele az ember és ha extrém színűre festi, kevésbé tűnik megviseltnek, mint egy hosszabb haj, amit más hatások is megviseltek.


Mióta hosszú a hajam, a fésülködésen kívül sok dolgom nincs vele reggel, mosni ugyanúgy kell, ápolni kicsit jobban. Festeni most épp nem festem, mert 6 évig ez ment és jó érzés újra az eredeti színemben lenni. Viszont szörnyű és undorító, hogy pár nő hogy képes hordani a hosszú haját. Töredezik neki, rálapul a fejére, úgy néz ki benne, mint a szopottcukor, nem vágat bele egy kis formát sem, van, aki nem is mossa rendesen, csak hagyja csimbókosodni, mert "az ő haját nem lehet kifésülni" és csak hagyja lógni és nőni. Sokkal több igényes rövid (vállig érő és rövidebb) hajó fiatal nő ismerősöm van, mint hosszúhajú.


De nem akarok ítélkezni. Szóval igen, lehet nőiesebb a rövidebb, mert a viselője rákényszerül, hogy nagyobb figyelmet fordítson rá és alapvetően nem látszik rajta annyira, ha a hidrogén és más nyomot hagy rajta, mert még fiatal a haj. Persze egy szép hosszú hajzuhatagot nem überel, de azt a sok ápolatlan kakát, amit az utcán látok hosszú haj címszó alatt, simán.

2018. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!