Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Levágatnátok a hajatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levágatnátok a hajatokat a férjetek kedvéért?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva 1 éves házasok leszünk a párommal. Nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást. A kapcsolatunkban szinte nincs olyan kérdés vagy probléma amit ne tudnánk megbeszélni. Mindössze az a dilemmám van jelenleg, hogy a párom nagyon szeretné, ha levágatnám még rövidebbre a hajamat. Azt mondja, hogy szerinte nagyon jól állna és sokkal praktikusabb is. Esküvőnk előtt megbeszéltük, hogyha összeházasodtunk, akkor fokozatosan rövidebbre fogom vágatni a hajamat. Én ebbe belementem, mert valami változást mindenképp szerettem volna és a rövid haj is régóta vonz. 1 év alatt már többször vágattam a hajamból és egyre rövidebb lett. Most kb fülig ér, de a férjem szerint még egyszer kéne belőle vágatni olyan jó rövid fazonra. Konkrétan elém tolt egy képet a netről, hogy milyen frizurát szeretne nekem. Ez egy ilyen elég rövid, hátul a tarkónál géppel felnyírt frizura. Felül pár centis, oldalt kicsit rövidebb és hátul jól fel van szedve. A férjem kérése, hogy olyanra vágassam és ott álljak meg. Konkrétan azt mondta, hogy annál hosszabb hajat ne nagyon hordjak.

Ki mit csinálna hasonló helyzetben? Volt már valaki ilyen szituációban mint én?

A válaszokat köszönöm előre is!



2018. aug. 30. 04:55
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
23%

Ennél pitibb ügyből is lett már válás ugye? Mondjátok, hogy igen. D:

32/f

2018. aug. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
95%

Az én férjemnek csak annyi a véleménye, hogy ha lehet, vörösre ne festessem a hajam. De a legtöbb vörös szín rosszul állna, úgyhogy eleve nem igazán esélyes, így nem is téma nálunk. Viszont ha mégis bekattanna nálam, hogy márpedig szeretném kipróbálni, akkor én döntenék, hiszen az én hajam. Ebben nem engedek, viszont a jó tanácsot, kérést figyelembe szoktam venni a hozzám közel állóktól.

A helyedben akkor vágatnám le, ha egyrészt nem ellenszenves a gondolat, hogy olyan frizurám legyen, amit mutatott. Másrészt pedig ha levágattam és nem tetszik, akkor visszanöveszteném szó nélkül.

Nem vagyok elzárkózó, de senki kedvéért nem lenne olyan külsőm, ami nekem nem tetszik.

2018. aug. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
65%

Nàlunk pont fordítva. 😁

A férjem azzal nyúz, hogy legyen hosszú hajam. Vállig ért már. De utáltam. Tegnap beugrottam fodrászhoz, és kb olyat vágattam, amit a te férjed mondott.

Annyit mondott, hogy jól áll. 😊 Tudom, hogy nekem jobban áll a rövid, nem véletlenül vàgattam le.

Az én fejem, az én hajam. Amíg nem szivárványszínű kakastaréjt csináltatok vagy kopaszra borotválom és tetováltatok a fejbőrömre, addig nem szól(hat) bele.

2018. aug. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
85%
Nincs az a ferfi akiert levagatnam a derekig ero hajam...
2018. aug. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
56%
egy nőn legyen haj..
2018. aug. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
3%
Nálunk pont forditva, hosszú haj. Házasságunk alatt egyszer levágatta, de ő is érezte, nagyot romlott kettőnk között a kapcsolat. Többé nem tett ilyet.
2018. aug. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
29%

a ferjem a hosszu, fekete gondor hajat szereti. az enyem vallig ero, szoke es egyenes.


kompromisszum: novesztem, de semmi festes meg gondorites.

2018. aug. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
40%
Ha nekem nem tetszene,nem vágatnám le! Nekem mindig is hosszú hajam volt,majdcsak a fenekemig ér,a férjem nem is engedné levágatni!
2018. aug. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon ritka az a nö akinek az ilyen haj jol all. Sztem direkt el akar csifitani,hogy rad se nagyon nezzen mas. Mikor egyetemistak voltunk, bnom pasija kitalata h bnom ne szortelenitsen lent, mert h neki ugy sokkal jobban tetszik. Vegul kiderult, h fuvel faval csalta a srac es csak azert kerte ezt mert tudta g bnom ettol kenyeetlenul, nem kivanatosnak erzi magat (mai vilagban sok pasinak sem kivanatos a szor ott) es h akkor tuti nem fogja megcsalni. En biztos nem hagynam h ilyenekbe beleszoljon. Velemenyt mondhat de amit a te ferjed csinal az uralkodas. Ne nagyon legyem soha tobbet hosszabb stb...
2018. aug. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
77%

Hu hat en tutti nem engednem hogy a ferjem döntse el hogy milyen legyen a hajam... ènse szòlok bele neki mien a haja... Neee màr.... És ua esküvö elött azt mondod nem drágám nem vágatom rövidre akkor nem vesz el? Csak mert irod hogy esküvö elött megbeszèltétek... Ha én rövid hajat szeretnèk rövid lesz ha hosszut akkor hosszù... Az én fejem...


Majd ha nekiál kopaszodni de is ajánlasd neki milyen haja legyen 😂😂

2018. aug. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!