Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan veszed a szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan veszed a szerelmet és el mered kötelezni magad?

Figyelt kérdés

Ha a kérdésre igen a válaszod: Hány éves korodra, mennyi kapcsolat után jutottál el erre a szintre?


Ha a válaszod nem: Miért nem?


2018. szept. 23. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Komolyan veszem és nem merem.

:)

Amiért mindenki. Akkor vége az indivídumomnak, az én helyett mi leszünk, az eddigi életünk meghal. Erre még nem állok készen.

A szerelem átminősíti az embert, az egész személyiséget. A szerelem dráma, alkímia.

2018. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy az 'én' meg 'te' halmazból nem lesz egy közös halmaz, nem olvad teljesen össze, csak lesz egy közös 'mi' metszet is. Vagy tévednék?
2018. szept. 23. 22:46
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Mindig komolyan vettem de 18 éves korom óta biztosan, el merném magam kötelezni ha lenne valaki az életemben aki elfogad és szeret.


25F

2018. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Soha eszembe nem jutott, hogy elkötelezzem magam. Majd jött egy lány, akinél természetes volt, hogy elveszem feleségül, lesz közös gyerek, minden. Nála volt az, hogy tényleg szerelmes lettem találkozásunk pillanatától.
2018. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
33%
Nem veszem komolyan, maximum megjátszom. Nem élem bele magam semmibe sem, ami nővel kapcsolatos. Feltétel nélkül szerelem nem létezik. Maximum naivság, na az igen.
2018. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
43%
Jav.: feltételi NÉLKÜLI* szerelem
2018. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mindig is komolyan vettem. Nekem ehhez nem kellett sok kapcsolat és nagy baklövések.

30F

2018. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Komolyan veszem és el merem kötelezni magam. Első rendes kapcsolatom (pár hetes tiniszerelem nem kapcsolat, ilyenben egyszer volt részem), majdnem egy éve együtt. Ha most megkérné a kezem, korainak tartanám, és mondanám neki hogy térjünk vissza erre 1,5-2 év múlva. Egyébként vele tervezem leélni az életem, mégis biztosabb úgy az eljegyzés, hogy jó ideig laktunk is együtt, kiismertük egymás jó és rossz oldalát.


23/N és 21/F

2018. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan veszem, de mint kerülendő kártékony dolgot. Semmi hasznot nem hoz, bajt és szenvedést viszont annál többet. Tehát elsősorban azt célszerű nézni, hogyan lehetséges elkerülni.
2018. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyedül hiába venném komolyan, ha nem olyan személlyel vagyok, aki szintén komolyan veszi. Bízom abban, hogy majd idõvel elkötelezem magam, ha találkozom olyan személlyel, akivel megéri.
2018. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!