Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők nem válaszolnak a netes fórumokon a privát üzenetekre, akár csak itt ezen az oldalon is ez a jellemző?

Figyelt kérdés

2018. szept. 24. 11:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne válaszolni? Kérték, hogy írjál? Ez nem társkereső.
2018. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Miért tán külön engedélyt kell rá kérni?
2018. szept. 24. 12:17
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell engedély, de fogadd el, hogy itt a 99,9% nem akar ismerkedni. Ezért nem is fog válaszolni.
2018. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy én ismerkedni akarok?
2018. szept. 24. 12:27
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
Én azon szoktam agyalni az miért van, mikor itt ír egy nő, valamit kérdez, aztán többé sosem válaszol. Nem egyszer fordult már elő.
2018. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Biztos megelégedett a válasszal.
2018. szept. 24. 12:39
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

100-ból 99 privátban ismerkedni akar a küldő, amire nem vagyok nyitott - ráadásul maga az oldal se társkereső, így nem érzem úgy, hogy kötelességem lenne ezekre reagálni. Ráadásul jellemzően ugyanaz a 2-3 user írogat hatszázszor, hogy akarok-e ismerkedni :D

A maradék vagy ócsárolás, fenyegetőzés, vagy pedig olyan megjegyzés, amire nem igazán lehet mit reagálni, pl volt egy kérdés, hogy miért szeretik annyira a csajok a színházat, én odaírtam, hogy ennyi erővel a pasik miért szeretik a focit, valaki rám írt, hogy ő pasi és nem is szereti a focit. Most erre mit lehet mondani? :D

2018. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan ír vagy kérdez valaki, annak szoktam válaszolni, de az ismerkedőket lerázom, mert nem ezért vagyok itt.
2018. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem szoktam válaszolni a privátokra, mert egy része tőmondatos ismerkedés, azok nem érdekelnek, ami meg kérdésre adott válaszommal kapcsolatos, az 95%-ban olyan, amit nyugodtan beírhatott volna nyilvánosan is. Ha jó fej vagyok, akkor nyilvános kommentben reagálok is rá, kiemelve, hogy privire válaszolva.

A maradék 5% az, ami értelmes levél, és megéri rá válaszolni, de szerintem ez összesen ha kétszer volt, mióta itt vagyok... :D

2018. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18%
Mert egy érdemi vitában elvéreznének, és ezt ők is tudják jól. Na meg privátot nem lehet lepontozni.
2018. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!