Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmesek akik szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek akik szeretik egymást mondanak ilyet a másiknak?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt. 40 felettiek vagyunk mindketten.Tegnap mondtam neki, hogy mennyire szeretem , hogy nekem soha nem kène más. Erre az volt a válasza , hogy ilyet ne mondjak mert ki tudja lehet ,hogy 5-10 év múlva azt mondom, hogy szeretnék még egy pasit kipróbálni. Például hogy próbáljuk ki hármasban, hogy ezt nem tudhatom mi lesz. Én ledobbentem.
2018. szept. 24. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem a párod titkon vágyakozik arra, hogy más punciba is bejuthasson. Lehet, hogy kicsit un már téged.
2018. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Racionálisan nézed, tényleg nem tudhatod mi lesz 5-10 év múlva. A másik, azért ilyeneket nem mondunk a másiknak.
2018. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Három év az nagyon kevés ahhoz hogy rád unjon.De azt te tudod eddig hogy állt hozzá az ilyen kijelentéseidhez.Ha eddig nem ezt hangoztatta akkor érdemes rákérdezned nála,ezt miért mondta.
2018. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Egy érzelmi reakcióra racionális válasz érkezett. Fura.
2018. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

40 felett hány hosszú kapcsolata volt? 5 évnél hosszabb?

Lehet, hogy csak magából indul ki, hogy nála gyorsan múlik ez az érzés, és mindig újra vágyik pár év után. Ezért nem tudja elképzelni, hogy te ezt komolyan gondolod.

2018. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Racionális választ kaptál, ennyi az egész. Én nő vagyok, de nem tudom komolyan venni az ilyen "örökké téged foglak szeretni, soha nem kell majd más" típusú "romantikus" megszólalásokat, az addig rendben, hogy jelenleg ezt érzed, de ettől még nem vagy jós és nem tudhatod, mi lesz a jövőben. Ettől még lehet szerelmes, csak nem dobja ki a józan eszét az ablakon és nem tesz olyan fellengzős, magasztos ígéreteket, amiket lehet, hogy a távoli jövőben nem tud betartani. Feleslegesen kattogsz ezen szerintem, semmi baj nincs azzal szerintem, ha ő pragmatikusabb nálad ezen a téren.
2018. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Sztem, ez a válasz nem csak pragmatikus volt. Az elején az az "ilyet ne mondjak".... az az ijesztő, hideg zuhany szerű. Szinte belefojtotta, megsemmisítette az érzelem adást-kapást. Teljes elutasítása, észhez térítés. Ahelyett, h esetleg azt mondta volna, h édes vagy szívem, de 5-10 év múlva...bla-bla-bla. Itt jelezhette volna, h nem teljesen ért egyet, mert, a valóság sokszor kiábrándítóbb. De, vhogy ezek a szavak nem teljesen egy szerelmes ember szavai.
2018. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
De, kedves Kérdező, nem mi ismerjük a párod, a párod múltját. Lehet, h sokszor csalódott, lehet, h benned nem bízik...azért, mondta, h ilyet ne mondjál. Furcsának, furcsa. De, a helyes választ te, ti tudhatjátok.
2018. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!