Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lesz barátnőm meg fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lesz barátnőm meg fogja érteni hogy havi 40-50 ezer forintom van megélni magamra, tehát nem lesz pénzem költeni rá? Megértik az ilyesmit a nők?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Ez egész egyszerűen érthetetlen!

De mi van a pamacsoddal, amelyik nem engedi.. na, mi van vele, te pudli!???

2018. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

"Ha lesz barátnőm..."


Minek filozofálgatsz olyasmiről, ami soha nem fog bekövetkezni? 😎

2018. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A pamacsom nem akar találkozni velem... összetörte a szívemet.
2018. szept. 24. 22:35
 4/21 anonim ***** válasza:
29%

Eleinte eljátszák hogy őket nem érdekli a pénz meg hogy nagyon szerelmesek stb. Elmúlik a rózsaszín köd és felébred az állat ösztön bennük.


Amíg a csajom megvolt és kocsit vettem soha nem akart beleülni mondta hogy ne fuvarozzam mert nem akar kihasználni stb.


Eltelt kis idő és már naponta kellett hazavinni egy szomszéd településre. Sőt volt hogy pár utcát is kocsival kellett megtenni mert lusta pénzéhes tahó volt a csaj.

2018. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Miért marad ilyen kevés pénzed? Mit dolgozol?
2018. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
gyorsétteremben melózom.
2018. szept. 24. 22:53
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

Látom le vagyok pontozva gondolom csajok által de hát ez van én nem kamuzok a való életem tapasztalatait osztom meg. 4 éve külföldön élek és dolgozom már. Van jó autóm nyaralok ahol akarok telik jó ruhákra stb. Azóta könnyen találok barátnőt akár rövid távra akár kicsit komolyabbra. Amíg otthon dolgoztam és még jogsim sem colt szóba sem álltak velem a csajok vagy ha igen max barát lehettem. Egy barátnőm volt az azt is elvette tőlem amim nem volt...



Nem a pénz az első amire a nők buknak nem mind hárpia. De sajnos előkelő helyen szerepelnek az anyagiak a hosszútávú kapcsolat során. És mint tudjuk



Akinek mindent megadsz annak sosem leszel elég!!



Remélem olvasod haver...



Anno én is egy győri sárga M betűs gyorsétteremben nyomtam és móvár környéki volt a barátnőm. A tapasztalatom a legrosszabb sajnos unblock a magyar lányokról a 18-28 éves korosztályban. Jelenlegi barátnőm dél tiroli tehát ez az olasz-osztrák tudod...van bőven mit a tejbe aprítania neki is viszont kb eddig soha nem beszéltünk a pénzről és nem ez mozgatja a kapcsolatunkat. Sokkal inkább a közös élmények közös főzés stb. Na és a bizalom és a humor. Országot kellett váltanom hogy rájöjjek hogy mennyire beteg a magyar társadalom és mennyire anyagias pénzalapú fogyasztásnak él hazánk nagy része



Ha van kerdéses írj


Üdv


Elvis Győrből

2018. szept. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Balázska, kezd lassan elegem lenni belőled. Értsd meg nem lesz csajod.
2018. szept. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj hogy neked eszedbe sem jut hogy a pénzen kívül mit adhatsz egy csajnak...
2018. szept. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom miert pontozzatok le elvist szerintem nagyon jo arc. Igaz is amit irt, bar annyi felvetodott bennem, h nem lehet h egy nemet, osztrak, angol stb lanynak is ugyanugy szamit a penz, csak ott annyi van mindenkinek aki rendesen dolgozik, es nem veri el szandekosan minden szarra, h megtanultak, h igazabol ez eleg? Mert mondjuk ezt irtad, h magyarorszagon az is a baj, h nem csak az nem tetszik nekik ha csoves vagy, hanem sose eleg nekik,ha adsz.
2018. szept. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!