Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak vele, ha tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele, ha tudom, hogy soha nem fogom annyira szeretni mint az exemet?

Figyelt kérdés
Egy ideje van barátom, aki nagyon rendes és kedves, kedvelem sőt szeretem is, de egyszerűen sajnos az exemet keresem benne, vagyis inkább egy kicsit úgy érzem, hogy egyfajta pótlék. De ez nem a személyének szól, egyszerűen senki nem lenne olyan, mint az exem. Szakítsak vele? Eltelt jó idő már az exemmel való szakítás óta, azt hittem, ennyi idő után vagy beleszeretek a barátomba vagy pedig legalább elfelejtem az exemet. Azért se megy a beleszeretés, mert barátom nehezen mutatja ki az érzelmeit, azt mondta, benne ez lassan alakul ki, de én ebben, legyen ez bármennyire is ellentmondás, nem annyira hiszek. Hagyjam el és az lesz a legtisztességesebb? Vagy mit tegyek? Ne legyen többet kapcsolatom mert nem tudom elfelejteni az exemmel töltött éveket? 23/L
2018. szept. 24. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egyfajta pótléknak érzed, akkor nem hiszem, hogy normális lenne ha az ő, vagy akár a saját idődet is ezzel rabolnád.


Nem tudom mennyi idő telt el az exeddel való szakítás óta, de az biztos, hogy elég hamar kerültél úgy kapcsolatba, hogy az előzményeket nem zártad le magadban.

Igen, több ilyen alkalom van, amikor az emberben az általa nem lezárt kapcsolat nyoma még ott lebeg előtted.. de ott általában pont ezekből szoktak a problémák adódni.

Több olyan kérdés is volt mostanában, hogy nem lezárt ex utáni kapcsolatba idővel (évek) visszakerült az ex, és érdemes-e vele még foglalkozni. Gondolom ha az exed még szóba jöhetne, akkor megcsalnád a párod, igaz?


Ha igen, akkor inkább szakíts finoman, és tedd rendbe a dolgokat magad körül.

2018. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon inkorrekt dolog valakit úgy hólyíteni komoly kapcsolattal hogy még nem vagy túl az exen.

Igen, szakíts, ha majd elsirattad a régit akkor nézz más után.

2018. szept. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!