Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban mennyi idő "illik" egy nőt megkérdezni a női dolgairól?

Figyelt kérdés
Hogy mikor vérzik, mennyi fájdalma van olyankor meg hogy jár-e nőgyógyászhoz.

2018. szept. 25. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Amikor szóbajönnek az intim dolgok. Nem kell túlmisztifikálni... mondom ezt nőként.
2018. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Amikor megvan a bizalom... amugy miért érdekel, hogy jár e nőgyógyászhoz? Meg, hogy mikor vérzik? Majd mondani fogja, hogy most ácsi... vagy te naptár szerint vezeted? :)
2018. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Pár randi után, ha volt már szex. Szex után mindenképp lehet és érdemes is
2018. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez személyiségfüggő. Engem pl bárki megkérdezhet bármikor, kapcsolatban sem kell lennünk :D Én nem jövök ettől zavarba, ezek teljesen természetes dolgok. De van olyan barátnőm aki még előttem is feszeng ha ilyesmiről szó esik.
2018. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nyugi, legkésőbb 1 hónap múlva magadtól is rájössz.


amúgy meg mit érdekel ez téged?

2018. szept. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már a kapcsolatom kezdetétől simán tudtam erről beszélni a barátommal. Mondjuk sosem kérdezte meg, hogy járok-e nőgyógyászhoz :D Csak mikor épp menstruáltam, akkor mondtam neki, vagy ha épp nagyon rosszul voltam, akkor simán megmondtam, hogy azért van, mert aznap jött meg. Aztán rákérdezett, hogy mennyire szokott fájni, meg ilyesmi, de ez sem olyan "nagy beszélgetés" volt, csak úgy random szóbakerült.
2018. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Amikor megvan a teljes bizalom egymás iránt; azaz amikor először elcsattan véletlenül otthon, kettesben az első puki, vagy előtör az első böfi 😀😀 és egy jót nevettek rajta...
2018. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%

Miért akarod ezeket annyira tudni?

Én sose beszélek ilyenekről a párommal, semmi köze hozzá. Ha megy úgy alakul, lehet soft tampont használni.

2018. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Tőlem bármikor, én a haverjaimnak is tudok erről beszélni, ha érdekli őket valami. Nem kéne már ezt a témát tabuként kezelni.
2018. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!