Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mikor beszéltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mikor beszéltek a magánéletetekről?

Figyelt kérdés
Mikor, miért avattok be egy nőt a magánéletetekbe.A volt kapcsolataitokba, az éltetekbe, csalódásaitokba.

2018. szept. 27. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerem a nőt és MEGBÍZOM benne.
2018. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelő bizalmi szint van köztünk. Ha bejön a nő.
2018. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk, ha megbízom benne?
2018. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

csak akkor ha azt látom a csajon,hogy "megmentő" típus és ez a téma a kódja és persze akkor sem a valós kudarcaimat fogom ecsetelni amik megtörtek időnként.

egyéb esetben nincs bennem közlési kényszer ebben a témában.

2018. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kb másodjára találkoztunk.És teljesen egyéb ügyben.Ezért lepett meg, hogy ennyire beavatott a magánéletébe.Például beszélgettünk valakiről elmondta azonnal, h 3 napig "együtt voltak", de nem feküdtek le.

Annyira meglepődtem ezen, hogy azt se tudtam mit mondjak.

De, nehogy azt higgyem, h ő egy szexmániás.

Próbáltam "kihátrálni" a témából", hogy ha akármi történt, akkor is az ő dolguk, hiszen együtt voltak, de csak azt értem el, hogy felsorolta a barátnőit :)

Nem kibeszélte őket, csak elmondta.

Basszus, életemben másodjára beszéltem vele.

2018. szept. 27. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Én sohasem szoktam, ez az információ bizalmas. Amúgyis több helyen olvastam, hogy a nők kimondottan utálják, ha a férfi állandóan magáról mesél.
2018. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

*de csak azt értem el, hogy felsorolta a barátnőit :)


Mert a múltban él ez a fazon, nem a jelenben.Az az élete.

2018. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha kérdezi.
2018. szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp erre terelődik a szó. Nincs mit szégyellnem, nincs olyasmi, amit nem vállalok, és nem érzem sebezhetőségnek, ha beszélek magamról.
2018. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!