Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire valószínű, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű, hogy csak szexet akar?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, ő 44 éves. Válófélben van, 21 éves korában hátasodtak, van egy 22 és egy 13 éves gyerekük. Nagyom sokat beszélgetünk, személyesen 20-30 percet, telefonon akár 5-6 órát egy nap, de nagyon lassan haladunk, lassan egy hónapja udvarolgat, de még nem randiztunk, talán majd a jövőhét során megyünk vacsizni és moziba, illetve tervezi, hogy majd menjünk el kirándulgatni, kiállításokra, wellnessezni... Szerintetek?
2018. szept. 28. 11:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
57%

Mit akarsz 25 évesen egy majdnem 20 évvel idősebb férfitól? Szerinted ebből mennyire lehetne komoly? Meg komolyan kezdeni akarnál vele, mikor van egy majdnem veled egykorú gyereke?

A pénzéért meg ne akarjál már vele lenni. Ez a baj veletek nőkkel, semmi tartásotok. Csak azért mert ő letett már valamit az asztalra, egyből vonzódtok hozzá.

Eléggé gáz, hogy egy majdnem apád korú pasitól akarsz valamit is. Amúgy ha van egy kis esze, akkor dugni akar csak.

2018. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
Van rá esély,hogy nem csak szexet akar de ha jobban belegondolunk,hazasságban volt fél élete alatt.Sanszos,hogy most elkezd majd szórakozni,nőzni...persze csak ha olyan természetű eleve. De ha nem,akkor biztos óvatosabb lesz mielött belevág újra valami tartósba.Egyelőre adj neki időt .
2018. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Nincs sok pénze, én magasabb beosztásban vagyok, illetve ezeket a közös programokat felesben fizetnénk. Gyerekem nem lehet...

Az, hogy ki tetszik nekem és ki nem, igazán az én dolgom. Nem ez volt a kérdés.

2018. szept. 28. 11:34
 4/41 anonim ***** válasza:
68%
Újabb apakomplexusos nő.
2018. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
91%

Élete felében házas volt (és a házasság nem lehetett valami álomszerű, ha most válnak), persze hogy ráugrik az első friss husira, aki vevő rá. Gondolom, miután téged levarrt, keresni fogja a következő naiv kislányt, aki a lábai közé engedi.

Szerinted mennyire gondolja komolyan egy lánya korú nővel? :D

2018. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem ismerem, de a leírtak alapján inkább szexet akarhat.
2018. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Mindegy, ha csak szexelünk, nekem az is jó 😀 Csak előre meg kell beszélni, szerintem úgy a tiszta.
2018. szept. 28. 12:00
 8/41 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha nálam kiderülne, hogy egy velem egy idős nő, egy apám korú faszival feküdt össze, ott hagynám a francba. Gusztustalan.
2018. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
En abban sem vagyok biztos, hogy barmit is akar. Talan majd talalkoztok a jovoheten, napi 5-6 ora telefon... Inkabb lelki szemetesladanak hasznal. Ferfiak kozott is van ilyen.
2018. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
48%
Ez vicc, 30 körüli férfiaknak kéne döngetni a 35 éves nőket, nem 40-es, 50-es papiknak.
2018. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!