Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barati szexnel ez mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barati szexnel ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nem kellenek a becsmerlo kijelentesek,hogy ilyen olyan ribi vagyok. Nem tartom magam annak,csak feleslegesen ne toltsetek ezzel az idotoket.

Van egy haverom, tobb eve ismerem. Tobbet ereztunk egymas irant anno, de az elmult,sokaig nem is beszeltunk. Aztan valahogy kialakult ez a neha szexelunk tortenet.

Nem szeretnek erzelmeket belevinni a dologba,mert tudom,hogy az csak nekem fajna.

Viszont legutobbi alkalom ota teljesen ignoral, eroltetetten irt ram egyszer,az a tipikus "rairok ne tunjek bunkonak" erzesem van.

Es igen,tudom,hogy ignoral,mert a kozos baratainkkal beszel.

Szex utan tulsagosan bujos volt, alvas kozben olelgetett(mar engem zavart), eleg sokaig egyutt is voltunk.

Nem akarom,hogy valamiert haragudjon, igen tudom,meg is kerdezhetnem,de nem akarok feleslegesen belebonyolodni es lehet tole nem is akarom tudni,hallani,hogy mire gondol velem kapcsolatban..

Pasik velemenye erdekel elsosorban.

Szerintem a tipikusan "ha alkalom adodik nem utasitom vissza,mert pasi vagyok" gondolkodasa van..csak nem ertem mi ez az ignoralas.

Koszonom.


2018. szept. 28. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

attól, hogy nem tartod magad annak, még az vagy.


csak azért mondom, hogy feleslegesen te se töltsd az időd magyarázkodással.

2018. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnéd, ha azt írnánk, hogy valószínűleg Ő többet érez, ezért inkább visszavonult?

Lehet, hogy van valakije, vagy lett időközben valaki.

Nem lehet belelátni senkinek a fejébe, ha ezen töprengesz, akkor kérdezd meg. Nincs ebben semmi. :)

2018. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet megállapítani mi az oka.Lehet pillanatnyi,talán nem úgy viszonyultál hozzá a szex után ahogy kellett volna,hidegséget érzett,miközben ő bújt volna,távolságtartó voltál.Valamiért kissé kiábrándult.Nem hinném hogy más nő van a képben,mindenképpen az utolsó együtt töltött idő az oka. N
2018. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok semmi komolyat,nem remenykedek semmiben, egyaltalan nem illunk ossze, annak foleg nem orulnek,ha erzesei lennenek. Es annak se,ha nekem lennenek.

Csak a szexen kivul nekem fontos, mint barat es ember.

Ennyi.

2018. szept. 28. 19:06
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Érdekes, nekem sosem alakult ki csak úgy valahogy ez a néha szexelünk történet...
2018. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
#5: gondolom te egy nem túl megnyerő férfi vagy...
2018. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kemia megvan, mas nincs. Ezert se lett koztunk kapcsolat.

Szinglik vagyunk aztan igy alakult ki.

2018. szept. 28. 19:54
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem létezik baráti szex, ha már szexeltetek, nem vagytok csak barátok.

Ez egy szimpla egyéjszakás kapcsolat volt.

2018. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De nem egy ejszaka volt, hanem joval tobb.
2018. szept. 28. 20:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor csak nem volt olyan rossz, ha még kértél repetát :D
2018. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!