Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a párom a fiú haveromra?

Figyelt kérdés

Képzeljetek el egy 1 éves netes barátságot ellenkező nemek közt. Nagyon közel álltunk egymáshoz, mindent megosztottunk egymással. Lazán kezeltük a kapcsolatot. 1 év után találkoztunk személyesen, a találka után ez a barátom szerelmet vallott és én ekkor megszakítottam a barátságot. Zaklatott még egy jó ideig neten keresztül. Pont ekkor ismertem meg a mostani párom, ő töltötte ki a napjaimat, szóval nem volt nehéz figyelmen kívül hagyni az ex haverom üzeneteit.


Ennek már 2 éve. A 2 év alatt többször is írt neten, vagy küldött postán levelet. Nem olyan régen ismét fel akarta venni velem a kapcsolatot, őszintén szólva nekem is hiányzott a barátságunk. Ez miatt borult ki totálisan a párom. Hogy mi az, hogy vissza szeretnék írni neki, hogy még gondolok rá, hogy eszembe jut és hogy jó embernek tartom a volt haverom. Ugyanis a párom szerint még mindig szerelmes belém...


Nem értem miért kell ezen így kiakadni.


Vagy én vagyok a rossz, amiért hiányzik egy volt barátság?



2018. júl. 27. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem igaza van a barátodnak. Az a másik srác még mindig akar tőled valamit, különben tiszteletben tartaná azt a kérésedet, hogy hagyjon téged békén. De ő még mindig ostromol téged, zaklat.

Ha valaki levegőnek néz engem, akkor miért ragaszkodnék hozzá?

Talán azt várja, hogy mikor adod be végre újra a derekadat és akkor örül, hogy újra veled lehet és újra elszédíthet.


Minek neked az a pasi, ha már van párod?

2018. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mint írtam, barátok voltunk. Attól, hogy van párom még lehetnek barátaim. Ellenkező nemű barátaim viszont nem lehetnek?


Szerintem azért írt, mert hiányzok neki. Ha volt már egy jó barátod és valami miatt vége lett ismerős lehet az érzés. Legalábbis én vagyok annyira érző lény, aki nem tud csak úgy elfelejteni egy olyan embert, akivel közel álltak egymáshoz.

2018. júl. 27. 14:43
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy rossz, csak naiv. Az a barátság sosem volt barátság. Csak Te hitted azt, hogy van. A haverod végig többet akart. Egy illúziót kergetsz. Én is belecsúsztam ilyesmibe, óriási mázli, hogy a férjemnek birkatürelme van. Szállj ki ebből a katyvaszból, szakíts meg minden kapcsolatot a haverral.
2018. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

#2


"a barátom szerelmet vallott"


Ez milyen barátság így, őszintén? A barátok NEM lesznek szerelmesek egymásba!


Nőj fel kislány, tényleg csak álmokat kergetsz. Ez a pasi többet akar tőled!

2018. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem hibáztatom amiért szerelmes lett belém, eddig az összes fiú, akivel barátkoztam szerelmet vallott előbb-utóbb. A párommal is barátságnak indult a kapcsolatunk.


Én csak úgy gondolom, hogy simán túl léphetett az érzésen és miért ne eshetett volna bele valaki másba ennyi idő alatt? Akkor pedig már nem áll fenn a szerelmes vagyok beléd fázis, ismét lehettünk volna barátok.


Nem hinném, hogy 2 év után is szerelmet táplálna irántam, amikor a 2 év alatt egy betűt sem küldtem felé.

2018. júl. 27. 14:54
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Mi a francnak tetted fel a kérdést, ha csak a saját magad válaszát hajtogatod folyton és csak azt fogadod el igaznak?

Át se gondolod, hogy mit írtunk.


Szerintem senki nem fog neked igazat adni, úgyhogy jobb lesz, ha ebbe beletörődsz.


Minden pasi PÁRKAPCSOLAT céljából ismerkedik egy lánnyal! Nem igaz, hogy ennyire h..lye vagy, hogy nem fogod fel, hogy a pasi nem barátkozás céljából ismerkednek a lányokkal!

Éretlen kislány vagy!

2018. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó, nem tudtam hogy ilyen könnyű kiigazodni a férfi nemen. "Minden pasi csak párkapcsolat céljából ismerkedik a lányokkal". Azt hittem léteznek olyanok is, akiket nem csak a farkuk hajt és képesek barátságot is kialakítani az ellenkező nemmel. De ezek szerint csak a nők képesek rá.
2018. júl. 27. 15:06
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Jogosan akadt ki.

Az nem fer bele a baratsagba, hogy szerelmet vallunk.

2018. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen jogos a parod kiakadasa. Haverkodni lehet olyannal aki haver. De ha a pasi szerelmes eled, es marpedig szerelmes veled. Azzal jobb vigyazni. Nagyon naiv vagy es igazsagtalan.
2018. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez a 3. vagy a 4. kommented a kérdésemre?
2018. júl. 27. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!