Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holgyek mennyire taszito egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek mennyire taszito egy ferfi ha izmos nagydarab es nem teljesen kocka hasu? Van rajta kb 5-10 kg tulsuly!

Figyelt kérdés
25 feletti nok velemenyere vagyok kivancsi-en sem vagyok mar fiatal legeny 30as evek kozepen jarok! Remelhetoleg itt az anonim oldalon oszinte valaszokat kapok!

2016. júl. 28. 06:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

Az 5 kg nálam még elfogadható, viszont a 10 kg felesleg már nem!

Egyébként a nagydarab egyének nem a zsánereim!


Mozogd le, egyél kevesebbet!

2016. júl. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Őszinte válaszokat,reakciókat a való életben kapnál.Egy pillantás,egy köszönés elárulja,hogy mit gondol rólad egy nő.A sok apró reakcióból össze tudod rakni,hogy milyennek látnak a nők,bár nyilván megoszlanak a vélemények.

Én úgy tippelném,hogy az egyharmaduknak bejössz,a kétharmaduknak nem,de ez csak a külsőre vonatkozik és ha belegondolsz az az egyharmad is rengeteg nőt foglal magába.

2016. júl. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még teljesen oké, csak figyelj oda, hogy ennél több ne legyél.


26/N

2016. júl. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejön semmi gondom az ilyenekkel ezért soha nem nézek le senkit. Biztos van akinek igy is tetszel.
2016. júl. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért azt is tegyük hozzá, hogy nem mindegy, milyen az alkatod! Lehet hogy meg se látszik az a 10 kió felesleg, lehet hogy már ha 5 kiló va, az is meglátszik!

31/F

2016. júl. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aki igazán szeret, az elfogad akkor is, ha 20 meg 30 kiló túlsúly van rajtad, vagy éppen 50 kiló. A maradék 3,5 milliárd nő meg ne érdekeljen.
2016. júl. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nem hordó hasú és plöttyedt zsíros testű akkor oké.

25L

2016. júl. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem Micimackós az alkata akkor ok.
2016. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen oké. Nyilván akik piszkavas alkatú embereket meg botsáskákat akarnak maguknak, azoknál nem, de a többség ezt hívja "átlagos"-nak.
2016. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#1#2#3#4#5#6#7#8#9 Aktivan sportolok voltam en dagadtabb is! Ruhaban nem latszik egyebkent no es a cel a teljes ledolgozas! Ez olyan 20% as testzsirszazaleknak felel meg kb majd linkelek egy kepet! ;)
2016. júl. 28. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!