Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nehéz az együttélés amikor 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz az együttélés amikor 2 olyan szülő jön össze akik egyedül nevelik a saját gyereküket?

Figyelt kérdés

Általában gyereket egyedül nevelő ferfit vagy nőt nem nagyon akarnak párnak az egyedülállók, amikor az egyiknek van gyereke, nála lakik a másik meg független nő vagy férfi.


Ezért gondoltam arra, hogy könnyebb az ha ezek a gyerekesek másik gyereketnevelő férfival vagy nővel jönnek össze?


Könnyebb mint egy egyedulalloval? Mert azt be lehet idomitani h mi így szoktuk meg úgy szoktuk, de mikor a masiknak is van gyereke ott milyen az együttéles? Kialakult eltérő szokasok nem mennek a másik agyara?


Pl ki hogy neveli a gyerekét,napi programok, másik gyerek nem idegesítő? Vagy az hogy a társ a gyerekének is szentel időt figyelmet, ésazt a tarsatol veszi el?


2017. szept. 20. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Addig olvastam, hogy be lehet idomitani :D ez tokeletes volt igy lefekves elott. Koszonom, jot mosolyogtam.
2017. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt nehéz ,hamar ösze is szoktak. Párom fia 16 ,a lánya 8 ,én lányom meg 3.

A lánya lakik velünk ,a fia az anyjával. Hetvegente mennek a másik szülőhöz.

Program mindig más.

Van ,hogy párom van ,hogy én viszem őket oviba és suliba. Általában én megyek értük.

Párom buszos ,két műszakban dolgozik mindig más napokon. Én kint dolgozom mint fuvaros ,éjjel hetfőtöl Péntekig.

Kis elteresek ,szokárok voltak csak.

N25

2017. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, és mióta vagytok együtt? minden simán ment? mindenki könnyen elfogadott mindenkit? milyen az exekkel a kapcsolat?

bocsánat h belekérdeztem

2017. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi gond.

A lanyomat nem latogatja az apja.

A párom volt felesége az elején nem volt könnyű eset ,de aztán lenyugodott ,ez kb két honap volt ,már együtműködöbb.

A gyerekek az elejétöl kezdve jól kijöttek. A válást mar korábban megemésztettek.

Engem is elfogadtak a gyerekei ,a lánya első egy két alkalommal kicsit féltékeny volt.

A lányommal semmi gond nem volt.

Hamar belerazodtunk a dolgokba.

2017. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És másfél éve vagyunk együtt ,egy éve együtt élünk.
2017. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!