Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha egy srácnak akivel ismerkedsz általában nagyon szomorú lenne a tekintete?

Figyelt kérdés
2018. szept. 30. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én nekem alacsony az érzelmi intelligenciám vagy nem tudom ez mitől függ, de ez a szomorú tekintet dolog csak úgy önmagában nekem nem jön át, lehet nem venném észre, ha nem úgy viselkedik. Ha folyamatosan szomorú az zavarna. Akkor nem ismerkednék vele tovább. Nem tudom elképzelni, hogy a randizási ismerkedési szakaszban jól érezném magam, ha az illető állandóan búbánatos még a társaságomban is.
2018. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Senki nen akar lehúzó emberrel együtt lenni. Megkérdezném, mi a gond, de ha nem tudunk rajta változtarni, akkor rövidre zárnám. Ez van, sajnálom, egy párkapcsolat egy kisgyensúlyozott emberrel sem könnyü, egy önbizalomhiányos/depressziós/folyton szomorú emberrel inkább elsem kezdem, volt már taoasztlaatom ilyenben, soha többet.
2018. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!