Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem hármas. Voltatok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem hármas. Voltatok-e már igy és mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés

A párommal lassan öt éve vagyunk együtt, komoly, közös tervekkel és nagyon jó kapcsolatban.


Idáig nem történt hasonló eset, ám az este mondhatni hárman szexeltünk.

Azért majdnem, mert a következő történt:

Nálam iszogattunk, én a párom és egy barátnőm, aki szintén gyerekkori barátja a páromnak, vele és a párjával vagyunk nagyon jó barátságban.

Aztán szóba jött ez a téma, beszélgettünk, hogy ők miket csináltak ezen a téren stb. Ekkor már csak bugyiban voltam mert meleg volt. A párom már a téma hallatán is nagyon felizgult és ráirányitotta a másik lány kezét a fenekemre. Ekkor ő mondta, hogy most hagy minket, hogy végezzük a dolgunk.. a párom meg kérte, hogy maradjon, élvezkedjünk ketten és ő majd néz. Igazából engem mindig is érdekelt, hogy milyen lehet egy más lánnyal, titkos vágyam volt ,a párom meg nem vette megcsalásnak és nem a lánytól akart bármit is. Végül belement és az történt, hogy engem a párom hárulról tolt és mi közben élvezkedtünk a lánnyal, csók,simogatás és amit még lehet.... Annyi történt összesen, hogy a végére mindkettőnket egyszerre ujjazott a párom és ennyi.


Fogalmam sincs, hogy tudtam belemenni, nem voltak gátlásaim, mindig is érdekelt ez, és mikor láttam, hogy a barátom mennyire élvezi , hogy mellette két lány ilyet tesz, arra gondoltam, hogy megadom neki ezt az 'ajándékot'.

Most, józanon gondolkodom egy kicsit a helyzeten...Érdekes, hogy nem vagyok féltékeny, holott általában máskor az vagyok, s most főleg hozzá is ért úgy egy másikhoz, persze nem szeretkezett volna vele, ezt ő is mondta ma is. Elkellene könyvelnem egy őrült esetnek, de azon jár az agyam, hogy esetleg nem fogja-e negativ irányba befolyásolni a kapcoslatunk, hogy ilyen intim területre engedtünk be valakit kettőnk közé?

Akinek volt hasonló esete, leirná a tapasztalatát? Illetve mit gondoltok erről? Megcsaltuk egymást, vagy ez relativ?

22n


2018. okt. 1. 17:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt könnyüvérünek könyvelnétek el és leszólnátok a kapcsolatunk... mindig is hüségesek voltunk és én sose csalnám meg más férfival őt, de valamiért ezt úgy éreztem megteszem a régóta elképzelt vágyam miatt és miatta is, hisz őrülten tetszett neki.
2018. okt. 1. 17:31
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ti nem csaltátok meg egymást, de azt írod a lánynak van pasija, akit ismertek. Neki ezt hogy fogjátok tálalni?
2018. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ahol mindketten jelen vagytok, beleegyeztek, ott nem történik megcsalás. Mint egy swinger klubban, az sem nevezhető kifejezetten a másik átverésének.


Más kérdés, hogy a barátnőd az ujjazással megcsalta a pasiját, akinek nem volt lehetősége beleegyezni és élvezni a helyzetet, de ez nyilván már nem a ti problémátok.

2018. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Ehhez kell egy nagyfokú homoszexualitás. Én azonnal kikértem volna magamnak... bár nekem nem kellenek ahhoz szavak, hogy eltudjak tekintetileg is küldeni a jó büdös fenébe valakit:D
2018. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Ez a ti dolgotok.... De bátor vagy abba bele se gondoltál hogy a párod vérszemet kap?

Gondolom nem csak a látvány izzgatta 5 év után látott más nöi testett és érintett is...

Ne csodàlkozz ha leközelebb kimaratsz belöle...


Elinditottál egy lavinát magad körül...

2018. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát, ha más nő kell neki akkor mehet... de úgy gondolom, aki megakar csalni valakit az megteszi egy ilyen eset nélkül is... s nem a párja mellett fekve. Igazából én mondtam, hogy ujjazza meg mert nem tudtam annyi fele figyelni.

De nyilván van bennem egy kis büntudat, ezért is tettem fel a kérdést, hogy másnál ez mennyire befolyásolta a dolgokat?

Viszont a reggeli nyilatkozása a páromnak nyugtató volt, amikor azt mondta, hogy esze ágában sem volt esetleg őt is megdni és az én testem a legjobb számára...

2018. okt. 1. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Tegnap egy kis nyalifali,holnap mar a fka is beleakad, nyakamat ra. Ahol harman vannak egy tortenetben ott a vegen vki nagyon pofara esik,sajat tapasztalat mondatja es van egy "baratosnem" akinek sikerul rendre osszehozni ilyen harmas felallasokat. Neki tobb baratsaga is ment mar igy tonkre es 2 hazassagot szedett szet. Ti tudjatok.
2018. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!