Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan nő, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő, aki nem vonzódik a saját neméhez? Vagy sose fogok ilyet találni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Létezik.
2018. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelen.
2018. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jóval kevesebb olyan nő van, aki vonzódik a saját neméhez (is), mint olyan, aki nem.
2018. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Sose vonzódtam a saját nememhez, úgyhogy létezik. 30+
2018. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

A tágabb ismerősi körömben sem tudok olyan nőről (magamat is beleértve), akit a saját neme vonz.

A leszbikusok, biszexuálisok elenyésző kisebbséget alkotnak a heteroszexuális átlagban.

2018. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sosem vonzott a saját nemem.
2018. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Itt mégis minden nő már volt nővel, és mindenkit izgat a hármas meg hogy kipróbálja lánnyal.
2018. okt. 1. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Pl.én, csak már nem huszon-harminc éves vagyok.Semmi vonzót nem találtam soha egyetlen nőben sem.És még a hátamon is feláll a nemlétező szőröm is a hármas gondolatára.Ezért sem volt soha gusztusom ahhoz, aki mellettem más nőbe is beletette a farkát.Az ilyen repült, de nagyon gyorsan kifelé az ajtón.
2018. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy vannak még egészséges, heteroszexuális nők.
2018. okt. 1. 21:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vonzanak a nők.

Egy nő

2018. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!