Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem az jó vagy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem az jó vagy rossz dolog szerintetek?

Figyelt kérdés
Keresni kell a szerelmet, vagy igyekezni elkerülni? Ha voltatok szerelmesek, az számotokra pozitív dolog volt, vagy a végeredmény tekintetében inkább negatív?

2018. okt. 2. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:

„Angyal szerintáldás áldás, ördög szerint nem. Ez z ember nyelvén: szerelem”


\Elizabeth musical\

2018. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vele járó rizikó inkább, ami rossz. Az ember alaptermészete, hogy kockázatkerülő, nem szeretjük a kétesélyes dolgokat - de a szerelem esetében ebbe bele kell állnunk, nincs mese, mert a boldogságunk múlhat rajta.
2018. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem borzalmas lenne egy olyan élet, amiben soha sincsen egyetlen egyszer sem szerelem. Kb ugyan olyan rossz lenne, mint az örök élet😀
2018. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semleges. Mint az élet maga. Igazából nem tudsz hozzá olyan valós értékítéletet társítani, egyszerűen csak van. Nem jó, nem rossz, simán van.


Amúgy én nagyon szerelmes típus vagyok, imádok szerelmes lenni, de az, hogy ezt jónak vagy rossznak élem-e meg, egyértelműen a viszonzottságon múlik. Úgy szerelmesnek lenni, hogy kölcsönös az érzés, a világ legboldogabb érzése. Ha nem kölcsönös, akkor meg nagyon depresszív és nagyon mélyre tud taszítani.


Ezt nem lehet így általánosságban megválaszolni, ember és szituációfüggő, hogy jó-e vagy sem a szerelem. Én örülök neki, hogy van, színesíti a világot, minden jó vagy rossz dolgával együtt.

2018. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden ember számára másmilyen érzéseket vált ki. A szerzett tapasztalatok mérvadóak lehetnek.


Számomra: hamis illúzió, csalódás, fájdalom, gyötrelem a szerelem. 💔

2018. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen rossz. Semmi mást nem okoz, csak bajt és szenvedést.

Boldog csak addig vagy, amíg tart a "rózsaszín köd" effektus.

2018. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudod elkerülni, max akkor ha egyedül vagy egy lakatlan szigeten.

A szerelem mindig jó, nincs rossz oldala. Nem kell keresni a szerelmet. Végeredményében sosem lehet negatív.

Nem sok mindent tudsz a szerelemről. A kérdésed számomra, olyan a cukor sós ízű? A cukor keserű?

2018. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!